Ar 1188 uz Zooloģisko dārzu

01.06.2010.

Līdz ar vasaras un skolēnu brīvlaika sākšanos, Uzziņu dienests 1188 aicina apmeklēt Rīgas Zooloģisko Dārzu, izmantojot īpašo atlaidi ieejas biļetei. Visu jūniju, laika posmā no 17:00 – 19:00, ieejas biļetes cena pieaugušajiem būs 2 lati, savukārt, bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1 lats. Lai iegādātos biļetes ar atlaidi, Zoodārza kasē ir jāuzrāda kupons, kas izdrukāts no 1188 interneta mājas lapas.


„Domāju, ka šis ir vēl viens impulss, lai dotos uz Rīgas Zooloģisko dārzu aplūkot gan maijā piedzimušos Ziemeļbriežu mazuļus, gan arī skaistules Žirafes”, skaidro Ilze Zoltnere, Lattelecom BPO izpilddirektore.


Šogad zoodārza dzīvnieku ģimenes ir centīgi parūpējušās, lai prieks būtu gan apmeklētājiem, gan dzīvnieku kopējiem. Necerēti kupls pieaugums šogad ir „viscilvēciskākajiem” zoodārza iemītniekiem – dažādiem primātiem. Sen gaidīti un nu sagaidīti ir mazuļi loru saimēs. Tos ieraudzīt būs lemts pacietīgākajiem Tropu mājas apmeklētājiem, jo lori ir tipiski nakts dzīvnieki. Turpretī kaķu lemuru, kalitriksu un huzārpērtiķu bērneļi ir gatavi atrādīties un iepriecināt ikkatru apmeklētāju.Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom BPO ir lielākais klientu apkalpošanas pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs. Uzņēmums sniedz arī Uzziņu dienesta 1188 informatīvos pakalpojumus, kurus klients var saņemt, zvanot pa tālruni 1188, internetā www.1188.lv vai wap.1188.lv, ar SMS, kā arī 1188 tālruņu katalogos.Līga Bite
Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.