DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKI 2010.GADA 4.,5.,6.JŪNIJĀ

04.06.2010.


MANA PILS DAUGAVPILS


DAUGAVPILIJ – 735 (1275), DAUGAVPILS CIETOKSNIM – 200 KOPŠ UZSĀKTI CELTNIECĪBAS DARBI (1810)


LATGALES DZIESMU SVĒTKI


LATGALES DZIESMU SVĒTKIEM – 70. PIRMIE DZIESMU SVĒTKI LATGALĒ NOTIKA DAUGAVPILĪ 1940.GADA 15. UN 16.JŪNIJĀ, KAS KĻUVA PAR LIKTENĪGAJIEM PĒDĒJIEM DZIESMU SVĒTKIEM BRĪVAJĀ LATVIJĀ.


DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKI 2010.GADA 4.,5.,6.JŪNIJĀ













































































































































































































































































































PIEKTDIENA, 4.JŪNIJS


DAUGAVPILIEŠU GODINĀŠANAS DIENA


LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRĀ


11.00


DAUGAVPILS PILSĒTAS DOMES SVINĪGĀ SANĀKSME – TITULA „GODA DAUGAVPILIETIS” PIEŠĶIRŠANA


DAUGAVPILS OLIMPISKAJĀ CENTRĀ 16.00


OLIMPISKĀ SKRĒJĒJU DIENA


DAUGAVPILS TEĀTRĪ 19.00


ILONAS BAGELES UN RAIMONDA PAULA KONCERTS


LATGALES CENTRĀLAJĀ BIBLIOTĒKĀ 11.00–20.00


LITERATŪRAS IZSTĀDES “DAUGAVPILS DZEJĀ” UN “PASAULE MŪSU SIRDĪ”, (RĪGAS IELĀ 22A)


BĒRNU BIBLIOTĒKĀ „ZĪLĪTE”


11.00–18.00


PAŠDARINĀTO GRĀMATIŅU IZSTĀDE: “ES SAVAI DAUGAVPILIJ” UN JAUNO ILUSTRATORU DARBU IZSTĀDE: “ES DZĪVOJU DAUGAVPILĪ”, (MIHOELSA IELĀ 58)


RĪGAS IELĀ


FOTOIZSTĀDE „DAUGAVPILS CIETOKSNIM – 200”


DAUGAVPILS MĀLA MĀKSLAS CENTRĀ 21.00


CEPĻA DEDZINĀŠANA. KERAMIKAS DARBU IZSTĀDE, (18.NOVEMBRA IELĀ 8)


SESTDIENA, 5.JŪNIJS


LATGALES DZIESMU SVĒTKU DIENA


DUBROVINA PARKĀ


11.00–21.00


SVĒTKU TIRGUS


PIE DAUGAVPILS UNIVERSITĀTES (VIENĪBAS IELĀ 13) 12.00–18.00


PROFESIONĀLO IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU INFORMATĪVĀ TELTS «PROFESIJU DIENAS «LABĀK AMATS ROKĀ!»»


PIE P.DUBROVINA PIEMINEKĻA


NACIONĀLO KULTŪRAS BIEDRĪBU KOLEKTĪVU KONCERTI


12.00–12.30


DAUGAVPILS LATVIEŠU BIEDRĪBAS KOLEKTĪVA KONCERTS


12.45–13.15


DAUGAVPILS KRIEVU KULTŪRAS CENTRA KOLEKTĪVU KONCERTS


13.30–14.00


LATVIJAS LIETUVIEŠU KOPIENAS LIETUVIEŠU NAMA DAUGAVPILĪ FOLKLORAS ANSAMBĻA “RASA” KONCERTS


14.15–14.45


DAUGAVPILS VĀCU BIEDRĪBAS „ERFOLG” KOLEKTĪVA KONCERTS


15.00–15.30


FOLKLORAS ANSAMBĻA „PEREPILOŅKA” KONCERTS (IVANOFRANKOVSKAS APGABALS, UKRAINA)


15.45–16.15


BIEDRĪBAS – DAUGAVPILS EBREJU KOPIENAS KOLEKTĪVU KONCERTS


16.30–17.00


DAUGAVPILS BALTKRIEVU KULTŪRAS CENTRA KOLEKTĪVU KONCERTS


17.15–17.45


DAUGAVPILS POĻU KULTŪRAS CENTRA KOLEKTĪVU KONCERTS


PIE VIENĪBAS LAUKUMA


11.00–21.00


PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS BĒRNIEM


PIE T/p „SOLO” 10.00–15.00


„SOLO” SPORTA SVĒTKI


PIE DAUGAVPILS TEĀTRA


12.00–14.00


LATVIJAS SVARCĒLĀJU ČEMPIONĀTS – KLASISKAJĀ SVARCELŠANAS VEIDĀ GUĻUS


VIENĪBAS LAUKUMĀ


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


13.00–13.45


DAUGAVPILS BĒRNU HOREOGRĀFISKĀ KOLEKTĪVA „AVOTIŅŠ” KONCERTS


14.00–14.45


NACIONĀLO BRUŅOTO SPĒKU ORĶESTRA KONCERTS


15.00–15.45


NOPELNIEM BAGĀTĀ TAUTAS DEJU ANSAMBĻA „ĻAVONIHA” UN NOPELNIEM BAGĀTĀ HOREOGRĀFISKĀ ANSAMBĻA „ZORJKA” KONCERTS (VITEBSKA,BALTKRIEVIJA)


16.00–16.45


DAUGAVPILS TAUTAS DEJU KOLEKTĪVU KONCERTS: LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA JAUNIEŠU DEJU KOLEKTĪVS – „LAISMEŅA”, SENIORU DEJU KOLEKTĪVS „ATBALSS”, KRIEVU KULTŪRAS CENTRA JAUNIEŠU DEJU KOLEKTĪVS „KLADEC”, POĻU KULTŪRAS CENTRA DEJU KOLEKTĪVS „KUKULEČKA”, IGNALINAS KULTŪRAS NAMA VIDĒJĀS PAAUDZES TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS „GAJA”


DAUGAVPILS SV. PĒTERA ROMAS KATOĻU BAZNĪCĀ 11.00–12.00


EKUMĒNISKAIS DIEVKALPOJUMS – VELTĪJUMS DAUGAVPILS 735. GADADIENAI UN LATGALES DZIESMU SVĒTKU 70. GADADIENAI


RĪGAS IELĀ, VIENĪBAS LAUKUMĀ 18.00–19.00


LATGALES DZIESMU SVĒTKU GĀJIENS PA RĪGAS IELU, ATKLĀŠANAS RITUĀLS VIENĪBAS LAUKUMĀ


LATGALES DZIESMU SVĒTKI


STROPU ESTRĀDĒ 19.30


LATGALES DZIESMU SVĒTKU KONCERTS


STROPU ESTRĀDĒ 22.00–01.00


ZAĻUMBALLE – SPĒLE GRUPA „BALTIE LĀČI”


RĪGAS IELAS SKULPTŪRDĀRZĀ


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


14.00–14.30


DAUGAVPILS MŪZIKAS VIDUSSKOLAS AKORDEONISTU ANSAMBĻA KONCERTS


14.40–15.10


LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA TAUTAS MŪZIKAS ANSAMBĻA „RAKARI” KONCERTS


15.20–15.45


IGNALINAS (LIETUVA) MŪZIKAS SKOLAS KAPELAS „ALMAJA” KONCERTS


16.00–16.30


DAUGAVPILS UKRAIŅU BIEDRĪBAS KORA „MRIJA” KONCERTS


16.40–17.10


KRUSTPILS NOVADA KŪKU PAGASTA VIDĒJĀS PAAUDZES TAUTAS DEJU KOLEKTĪVA “ZĪLĀNIETIS”, KRUSTPILS KULTŪRAS NAMA VIDĒJĀS PAAUDZES TAUTU DEJU KOLEKTĪVA “KREICBURGA” KONCERTS


17.20– 17.50


KLASISKĀS ĢITĀRAS MŪZIĶU GRUPAS „UNISONS” KONCERTS


14.00–18.00


DAUGAVPILS UNIVERSITĀTES ZINĀTNES PILSĒTIŅA


14.00–18.00


APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJAS ERGO INFORMATĪVĀ TELTS


RĪGAS IELĀ


FOTOIZSTĀDE „DAUGAVPILS CIETOKSNIM – 200”


RĪGAS UN VIESTURA IELAS


KRUSTOJUMĀ


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


11.30–13.00


DAUGAVPILS BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRA “JAUNĪBA” KOLEKTĪVU KONCERTS


13.0017.45


DEJU PROJEKTS “TALANTU AKADĒMIJA” STAR CUP 2010”


DAUGAVPILS MĀLA MĀKSLAS


CENTRĀ (18.NOVEMBRA IELĀ 8)


16.00–18.00


KERAMIKAS CEPĻA ATVĒRŠANA. KERAMIKAS DARBU IZSTĀDE. KERAMIĶU PARAUGDEMONSTRĒJUMI. LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA TAUTAS MŪZIKAS ANSAMBĻA „RAKARI”, FOLKLORAS KOPAS „DZĪSMEITE”, IGNALINAS MŪZIKAS SKOLAS KAPELAS „ALMAJA” KONCERTS.


DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS


UN MĀKSLAS MUZEJĀ


11.00–18.00


BEZMAKSAS MUZEJA APMEKLĒJUMS: NOVADA KULTŪRVĒSTURES UN DABAS EKSPOZĪCIJAS, M.ROTKO UN L.BAULINA MĀKSLAS ZĀLES, DAUGAVPILS REĢIONA MĀKSLINIEKU ASOCIĀCIJAS DARBU IZSTĀDE, IZSTĀDE NO MUZEJA KRĀJUMA „STIKLA FANTĀZIJA”, MUZEJA KRĀJUMA JAUNIEGUVUMU IZSTĀDE „NO PAGĀTNES UZ NĀKOTNI”. BĒRNU ZĪMĒJUMU KONKURSA NOSLĒGUMA IZSTĀDES „DAUGAVPILS CIETOKSNIS. VĒSTURE UN MŪSDIENAS” ATKLĀŠANA (PLKST 11.00)


LATGALES CENTRĀLAJĀ BIBLIOTĒKĀ 10.00–17.00


LITERATŪRAS IZSTĀDES: “DAUGAVPILS DZEJĀ” UN “PASAULE MŪSU SIRDĪ”, (RĪGAS IELĀ 22A)


BĒRNU BIBLIOTĒKĀ „ZĪLĪTE”


10.00–17.00


PAŠDARINĀTO GRĀMATIŅU IZSTĀDE: “ES SAVAI DAUGAVPILIJ” UN JAUNO ILUSTRATORU DARBU IZSTĀDE: “ES DZĪVOJU DAUGAVPILĪ”, (MIHOELSA IELĀ 58)


SVĒTDIENA, 6.JŪNIJS


DAUGAVPILS DIENA


DUBROVINA PARKĀ 11.00–21.00


SVĒTKU TIRGUS


PIE P.DUBROVINA PIEMINEKĻA


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


12.00–12.45


DAUGAVPILS PILSĒTAS DOMES SOCIĀLO LIETU PĀRVALDES “SOCIĀLĀS APRŪPES UN REHABILITĀCIJAS DIENAS CENTRS” KOLEKTĪVU KONCERTS


12.50–13.10


ŠLĀGERHĪTUS DZIED IRĒNA ANCĀNE


13.15–13.55


DAUGAVPILS AUSTRUMU DEJU KOLEKTĪVA “JUVENTA” KONCERTS


14.00–14.30


«TEĀTRIS! TEĀTRIS! TEĀTRIS!» DAUGAVPILS TEĀTRA PROGRAMMA BĒRNIEM


14.35–15.20


DAUGAVPILS MĀKSLAS VIDUSSKOLAS “SAULES SKOLA” MODES SKATE KOPĀ AR HIP HOP DEJU GRUPU “EXPLOSIVE”


15.35–16.20


ROKGRUPAS “NOVOJE IMJA” KONCERTS


16.30–17.15


ROKGRUPAS “CELLAR DOOR” KONCERTS


17.25-18.10


ROCK`N ROLL GRUPAS “DRUNK CONFESSION” KONCERTS


18.25–18.55


MŪZIKAS GRUPAS „SKAISTULE UN BRIESMONIS” KONCERTS


19.00–19.45


AUTORDZIESMU IZPILDĪTĀJU KONCERTS – BRIGITA MADELĀNE UN VENTSPILS BARDI


20.00–20.30


«TEĀTRIS! TEĀTRIS! TEĀTRIS!» DAUGAVPILS TEĀTRA PROGRAMMA


20.30–21.00


MŪZIKAS GRUPAS „LOENGRIN” KONCERTS


PIE VIENĪBAS LAUKUMA


11.00–21.00


PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS BĒRNIEM


VIENĪBAS LAUKUMĀ


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


12.00–12.45


NOPELNIEM BAGĀTĀ TAUTAS DEJU ANSAMBĻA „ĻAVONIHA” UN NOPELNIEM BAGĀTĀ HOREOGRĀFISKĀ ANSAMBĻA „ZORJKA” KONCERTS (VITEBSKA,BALTKRIEVIJA)


13.00–13.45


LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA VOKĀLĀS STUDIJAS „PĒRLĪTES” KONCERTS


14.00–15.00


BJC „IK AUSEKLIS” BĒRNU DEJU KOLEKTĪVA „EŽUKS”, RĪGAS DOMES KTMC BĒRNU DEJU KOLEKTĪVA „KAMOLĪTIS”, LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA BĒRNU DEJU KOLEKTĪVA „PIENUPĪTE”, KRUSTPILS KULTŪRAS NAMA BĒRNU DEJU KOLEKTĪVA “PASTALNIEKI” KONCERTS


16.00–16.45


PROFESIONĀLĀ PŪŠAMO INSTRUMENTU ORĶESTRA „DAUGAVA” KONCERTS


17.00–17.45


DAUGAVPILS AKORDEONISTU ORĶESTRA KONCERTS


18.00–18.45


DAUGAVPILS KAMERORĶESTRA KONCERTS


19.00–20.00


„HELLO, DAUGAVPILS!” – BĒRNU UN JAUNIEŠU ESTRĀDES MĀKSLINIEKU KONCERTS


21.00–22.30


KRIEVIJAS ESTRĀDES DZIEDĀTĀJA VITAS KONCERTS


RĪGAS IELAS SKULPTŪRDĀRZĀ


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


14.00–16.45


ART & DANCE PROJEKTS. TEMPART BIEDRĪBAS BODY ART GLEZNOJUMI (DAUGAVPILS). DEJU STUDIJAS „ALMA” – SALSA PARTY


16.45–17.00


DEJU STUDIJA D&D


17.00–17.50


NAUJENES MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLAS PŪTĒJU ORĶESTRA KONCERTS


18.00–18.20


POĻU KULTŪRAS CENTRA TEĀTRA STUDIJAS PRIEKŠNESUMS


18.30–19.00


DZIED ALISE MAY UN SINTIJA


14.00–19.00


DAUGAVPILS UNIVERSITĀTES ZINĀTNES PILSĒTIŅA


12.00–18.00


INFORMATĪVĀ TELTS – PRETSMĒĶĒŠANAS HELP JAUNIEŠU AKCIJA


12.00–19.00


APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJAS ERGO INFORMATĪVĀ TELTS


RĪGAS IELA


FOTO IZSTĀDE „DAUGAVPILS CIETOKSNIM – 200”


RĪGAS UN VIESTURA IELAS KRUSTOJUMĀ


RADOŠO KOLEKTĪVU KONCERTI


12.00–12.40


VOKĀLĀS POPGRUPAS “VIJOLĪTE” UN RASITAS TITKOVAS BALETA STUDIJAS KONCERTS


12.50–13.10


SKRUDALIENAS PAMATSKOLAS VOKĀLĀS GRUPAS KONCERTS


13.20–13.50


LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA DŽEZA STUDIJAS KONCERTS


14.00–15.00


DAUGAVPILS BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRA “JAUNĪBA” KOLEKTĪVU KONCERTS


15.10–15.40


LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRA BĒRNU VOKĀLĀ ANSAMBĻA “PĒRLĪTES” KONCERTS


15.50–16.20


DAUGAVPILS NOVADA KULTŪRAS CENTRA VOKĀLĀS GRUPAS “STAGEON” KONCERTS


16.30–17.00


KULTŪRAS PILS CIRKA STUDIJAS “JAUNĪBA” PRIEKŠNESUMI


17.10–18.00


POĻU DZIESMA DAUGAVPILĪ (SUVALKI, POLIJA)


18.10–18.40


AUSTRUMDEJU STUDIJAS “MALIKA” KONCERTS


18.50–19.20


ROKGRUPAS „SACRAMENTAL” KONCERTS


19.30–20.00


ROKGRUPAS “DABASU DUROVYS” KONCERTS


20.10–20.45


ROKGRUPAS „SOYA PEACE OR CHEST RA” KONCERTS


STADIONĀ „LOKOMOTĪVE” 16.00


PIRMĀ POLIJAS LĪGA 2010. DAUGAVPILS – PSŽ POZNAŃ


DAUGAVMALĀ 23.00


SVĒTKU UGUŅOŠANA


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.