Interneta žurnāls iFinanses.lv piedāvā izlasīt jaunākos rakstus …

18.05.2010.

Interneta žurnāls iFinanses.lv  piedāvā izlasīt jaunākos rakstus par dienesta autotransporta līdzekļa izmantošanu privātām vajadzībām un maksājamiem nodokļiem (raksti pilnā apjomā ir pieejami iFinanses.lv abonentiem):


Dienesta auto izmantošana personīgām vajadzībām ir definējams kā pašpatēriņš
11.05.2010
Šī gada 6. maijā valsts sekretāru sanāksmē izsludināti grozījumi Ministru kabineta noteikumu projektā „Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 14. novembrī noteikumos Nr.933 ”Likuma „Par pievienotās vērtības nodokli” normu piemērošanas kārtība””, kas skaidro, ka likuma “Par pievienotās vērtības nodokli” 2. panta 9. daļas gadījumi ir attiecināti arī uz labumu, kas gūts, izmantojot darba devēja vieglo automobili personīgajām vajadzībām.
Lasīt vairāk

Vienojas par nodokļiem darba devēja automašīnu izmantošanai personīgām vajadzībām
14.05.2010
Finanšu ministrijai (FM) un Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vienojušies par to, kā tiek piemēroti nodokļi un kā jāveic uzskaite par darba devējam piederošām automašīnām atkarībā no tā, vai darba ņēmēji tās izmantoto personīgām vajadzībām, vai neizmanto.
Lasīt vairāk

Vai jāizraksta nodokļa rēķins par gūto labumu no dienesta auto izmantošanas privātām vajadzībām?
16.05.2010
Tā kā gūtais labums no automobiļa izmantošanas personīgām vajadzībām ir pašpatēriņš, kas ir ar pievienotās vērtības nodokli (PVN) apliekams darījums, vai šinī gadījumā ir jāizraksta nodokļa rēķins par gūto labumu? Vai gūtais labums ir jāiekļauj saimnieciskās darbības izmaksās? Un vai ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) un valsts sociālās apdrošināšanas obligātām iemaksām (VSAOI) apliekamā summa ir labums + PVN, ja reiz tas ir pašpatēriņš?
Lasīt vairāk


 iFinanses.lv ir interneta žurnāls, kurā iegūsiet aktuālu un noderīgu informāciju par grāmatvedību, nodokļiem, darba tiesībām. Vairāk informācijas pa tālruni 67280693 vai www.ifinanses.lvInformāciju apkopoja Preiļu Biznesa inkubatora vadītāja I.Liepniece


 

Pēdējās izmaiņas: 18.05.2010.