Starptautiskais mārketings uzņēmējiem

17.05.2010.

Rīgas Ekonomikas augstskola īstenos divu dienu bezmaksas semināru ciklu „ Starptautiskais mārketings” dažādās Latvijas pilsētās (Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Valmierā, Daugavpilī). Latvijas uzņēmēji, kuri jau eksportē savu uzņēmumu produkciju vai pakalpojumus un vēlas uzlabot sadarbības prasmes ar starptautiskiem uzņēmumiem, varēs padziļināt zināšanas un izpratni par starptautisko mārketingu. Semināru ciklu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, to finansē Eiropas Komisija (Eiropas Biznesa atbalsta tīkls).


Līdz 3.jūnijam jāpiesakās dalībniekiem, kuri vēlas piedalīties seminārā Daugavpilī (14.-15.jūnijā).


Lai pieteiktos semināram, uzņēmējiem jāaizpilda anketa angļu valodā. Anketa atrodama Rīgas Ekonomikas augstskolas mājas lapā- www.sseriga.edu.lv


Mācību saturs semināram balstīts izpratnē  par divām būtiskām pieejām starptautiskajam mārketingam, aktualizējot kultūras un stratēģisko aspektu. Novērtējot nenoliedzamo kultūras aspekta ietekmi starptautiskā tirgus attīstībā, neraugoties uz globalizācijas tendencēm, semināra laikā tiks analizēta stratēģiskā pieeja starptautiskajam mārketingam, vairāk uzmanības pievēršot tādiem galvenajiem starptautiskā mārketinga pasākumiem kā starptautisko tirgu apguvi veicinošie faktori un potenciālo tirgu izvēle, starptautiskā mārketinga izpēte, stratēģija, ieiešana tirgos un citiem jautājumiem.


Saistot lekcijas ar aktīvām pārrunām un pieredzē gūtu piemēru analīzi, seminārus vadīs Mičiganas universitātes Stīvena M.Rosa Biznesa skolas stratēģijas un mārketinga pasniedzējs, Mičiganas universitātes Krievijas un Austrumeiropas studiju centra lektors Džons Brānčs.


Papildus informāciju par semināru sniedz Ieva Bērziņa, Rīgas Ekonomikas augstskolas Tālākizglītības programmu koordinatore; tālrunis: 67015824, e-pasts:iavak@sseriga.edu.lv


Informāciju apkopoja Preiļu Biznesa inkubatora vadītāja I.Liepniece


 

Pēdējās izmaiņas: 17.05.2010.