Sestdien Jūrmalā notiks 2010.gada „Latvijas spēkavīru čempionāta” sezonas atklāšana

15.05.2010.

Vadošā privātā drošības risinājumu kompānija Latvijā AS G4S Latvia jau trešo sezonu atbalsta Latvijas Spēka Atlētu Federācijas (LSAF) sadarbībā ar biedrību Par stipru Latviju organizēto ikgadējo Spēka vīru čempionātu un vairākus sportistu un skatītāju iecienītākos pārbaudījumus – G4S Fermera skrējienu, Mucas nešanu un Stafeti.


Šo sestdien, 15.maijā, pulksten 15.00, Jūrmalas pludmalē pie Dzintaru koncertzāles notiks „Latvijas spēkavīru čempionāta” 2010. gada sezonas pirmais posms.


Tas būs vissportiskākais un aktīvākais pasākums Jūrmalas kūrorta vasaras sezonas atklāšanas svētkos.


Šosezon Latvijas stiprākais atlēts tiks noteikts pēc līdzīga principa kā pērn: pēc pirmajos septiņos posmos kopvērtējumā gūtajiem punktiem tiks noteikti astoņi labākie sportisti, kuri automātiski iegūs tiesības piedalīties fināla sacensībās, kas šogad norisināsies divas dienas. Tāpat kā aizvadītajā sezonā sacensību organizatori vēl diviem atlētiem piešķirs wild card, tā dodot tiesības piedalīties finālā.


„No Latvijas spēcīgākajiem vīriem ikviens var mācīties neatlaidību, disciplīnu un tiekšanos uz izvirzīto mērķi, jo tieši šīs īpašības ļauj sasniegt izcilus rezultātus, kļūt profesionālam savā jomā. Šīs sacensības nav pasākums reizi gadā, bet gan dzīvesveids – veselīgs un azartisks, kas ļauj gūt daudz pozitīvu emociju. Esmu gandarīta par G4S Latvia iespēju Spēkavīrus atbalstīt arī šajā sezonā, un ceru, ka veiksme būs kopā ar ikvienu stiprinieku!” novēl llze Jermacāne, AS G4S Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja.


Artūrs Plostnieks, Sporta attīstības centrs pārstāvis: „Spēka vīru čempionāts Latvijā pilnīgi noteikti ir kļuvis ne vien par iemīļotu, bet arī ilggadēju tradīciju – šogad tas norisinās jau sesto sezonu, par ko liels gandarījums.


Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šosezon čempionāta posmos dažādās Latvijas pilsētās spēkavīri sacentīsies 5-6 vingrinājumos, kas plānoti tā, lai katrā no tiem atlētiem būtu jāstrādā ar dažādām muskuļu grupām. Turklāt katrā no posmiem vingrinājumi tiks mainīti, lai kopvērtējumā par sacensību uzvarētāju kļūtu objektīvi un vispusīgi stiprākais atlēts. Katrā sacensību posmā tradicionāli piedalīsies vismaz viens ārvalstu viesis, taču viņu uzrādītie rezultāti Latvijas čempionāta kopvērtējumā netiks skaitīti.” 


Arī šogad starp sacensību dalībniekiem būs visi stiprākie Latvijas vīri, tostarp 2009. gada čempionāta laureāts ogrēnietis Agris Kazeļniks. 


Turpmākie šīs sezonas Spēkavīru čempionāta posmi norisināsies Kandavā (29.maijā), Ogrē (5.jūnijā), Valmierā (3.jūlijā), Preiļos (17.jūlijā), Gulbenē (24.jūlijā) un sacensību superfināls divās daļās – Ventspilī (7.augustā) un Ikšķilē (8.augustā). Savukārt, 18.jūlijā Kuldīgā notiks Latvijas atklātais spēkavīru čempionāts pāru ieskaitē.


Sākot no jūlija pirmās pirmdienas visus notikušos Latvijas Spēkavīru čempionāta posmus varēs redzēt LNT, kur tos pārraida atbilstošā secībā, uzreiz pēc vakara ziņu raidījuma. Plašāku informāciju par čempionātu skatīt www.parstiprulatviju.lv un www.sacensibas.lv.    
 
G4S Latvia kolektīvu vieno sportisks gars
Vairāki G4S Latvia darbinieki aktīvi sporto un ir guvuši ievērojamus panākumus, tādēļ kompānija ik gadu atbalsta arī darbinieku sasniegumus. Starp G4S Latvia sportiskākajiem darbiniekiem ir profesionāli distanču slēpotāji, roku laušanās sacensību laureāti, Latvijas regbija izlases spēlētāji u.c.
„Jāatzīst, ka sportiskas aktivitātes noteikti ir kolektīvu vienojošs elements, sākot ar boulinga turnīru līdz pat tādam nopietnam pasākumam kā Rīgas maratons, kurā šogad piedalīsies aptuveni divas reizes vairāk uzņēmuma darbinieku, nekā pērn!
Sports ir neatņemama veselīga dzīvesveida sastāvdaļa, un regulāras fiziskās aktivitātes ļauj uzturēt labu fizisko formu, atbrīvoties no stresa, kā arī motivē ievērot disciplīnu un sasniegt labāko izpildījumu. Darbs drošības pakalpojumu jomā ir spraigs un intensīvs, tādēļ esmu gandarīta, ka daudziem kolēģiem sports ir kļuvis par aizraušanos – arī profesionālā līmenī.” gandarīta par kolēģu entuziasmu un vienoto garu ir Ilze Jermacāne.


Uzziņai par G4S Latvia
AS G4S Latvia ir vadošā drošības risinājumu kompānija Latvijā, kas sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 15 000 fiziskām un juridiskām personām, tostarp dažādu nozaru vadošajiem uzņēmumiem, kā arī klientiem valsts sektorā, izstrādājot individuālus drošības risinājumus un nodrošinot tehniskās un fiziskās apsardzes, kā arī montāžas un inkasācijas pakalpojumus. AS G4S Latvia ir TOP 10 lielākais privātais darba devējs valstī, nodarbinot vairāk nekā 1500 darbinieku.
G4S uzņēmums Latvijā ir pasaulē lielākās drošības risinājumu kompānijas G4S plc grupas uzņēmums Latvijā. Šobrīd G4S plc darbojas vairāk nekā 110 valstīs, nodarbināto skaitam pārsniedzot 585 000 cilvēku.
AS G4S Latvia ir viens no retajiem uzņēmumiem nozarē, kas saņēmis Industriālo drošības sertifikātu, Atzītās aizsardzības organizācijas Atbilstības sertifikātu un sertifikātu atbilstoši ISO 9001:2008 prasībām.


Informāciju sniedza:
Ilze Jermacāne
AS G4S Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja


Informāciju sagatavoja:
Signe Znotiņa
Tel. 22016161; 67350501


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.