Daugavpils un Šauļu Universitātes uzaicina uz projekta uzsākšanas semināru

27.05.2010.

Vienotais Universitāšu pētījumu un tehnoloģiju centrs
uzņēmējiem lauku ekonomikas dažādošanai
JOINT RT UNIT
Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas
2007.–2013.gadam ietvaros


Jaunas iespējas lauku uzņēmējiem Daugavpils Universitātes un Šauļu Universitātes vienotajā pētījumu un tehnoloģiju centrā š.g. 27.maijā no 11.00 Daugavpilī, Daugavpils Universitātē, Vienības ielā 13


Lauksaimniekus, zivsaimniekus, lauku uzņēmējus, selekcionārus, lauku konsultantus un veterinārārstus iepazīstināsim ar laboratoriju pakalpojumiem, ko sniedz Universitāšu vienotais pētījumu un tehnoloģiju centrs. Projekta ietvaros piedāvāsim šos pakalpojumus izmēģināt un saņemt konsultācijas. Tāpat vēlamies saņemt Jūsu ieteikumus. Pielikumā semināra programma.


Lūdzam aizpildīt pievienoto reģistrācijas formu un atsūtīt uz e-pastu kristina.aksjuta@biology.lv līdz 24. maijam.


Jautājumus par projektu vai semināru var uzdot pa tel. 26465530 vai e-pastu jolanta.bara@biology.lv


Īsa informācija par projektu:
Daugavpils Universitātes Sistemātiskās bioloģijas institūtā uzsākts jauns projekts Vienotais Universitāšu pētījumu un tehnoloģiju centrs uzņēmējiem lauku ekonomikas dažādošanai Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.–2013.gadam ietvaros kopā ar Šauļu Universitāti (Lietuva). Projekta teritorija ir Krāslavas, Daugavpils, Jēkabpils un Preiļu rajoni Latvijā un Utenas, Panevežas un Šauļu rajoni Lietuvā. Projekta periods: 2010. gada janvāris – 2011. gada decembris.


Tiek izveidots vienots pētījumu un tehnoloģiju centrs, kurā visi pakalpojumi būs pieejami abu valstu uzņēmējiem. Pakalpojumi projekta periodā tiek piedāvāti bez maksas, tie ietver precīzu parazitoloģijas analīžu un ģenētisko analīžu veikšanu, augšņu analīzes un konsultācijas netradicionālo kultūru audzēšanai, apzaļumošanai un stādu audzēšanai. Šauļu Universitāte izveidos arī Tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu  pēc Daugavpils Universitātes pieredzes.


Tāpat projektā paredzēti pasākumi lauku uzņēmēju informēšanai par pieejamiem inovatīviem pakalpojumiem, tikšanās starp abu valstu uzņēmējiem pieredzes apmaiņai, piedāvātas bezmaksas konsultācijas un semināri mazajās pierobežas pilsētās un ciemos. Semināru cikls sāksies 2010. gada rudenī.


 

Pēdējās izmaiņas: 27.05.2010.