Notiks Latgales reģiona „Zelta grābekļa” balvas pasniegšana

13.05.2010.

Veiksmīgi noslēdzoties „Lielajai Talkai”, ir pienācis laiks izteikt atzinību labākajiem talciniekiem. „Lielās Talkas” organizatori kopā ar reģionālajiem talkas koordinatoriem, apdrošināšanas sabiedrību „BALTA” un Latvijas Pašvaldību savienību ir izvērtējuši vairāk nekā 1300 oficiāli pieteiktās talkas vietas un katrā Latvijas reģionā noteikuši ceļojošās balvas „Zelta grābeklis” ieguvējus – tos čaklākos talcinieku kolektīvus, kas izcēlušies ar īpaši aktīvu iesaistīšanos „Lielās Talkas” aktivitātēs, vienlaikus sniedzot ievērojamu ieguldījumu nozīmīgu sava reģiona objektu sakopšanā un uzlabošanā.


„Lielās Talkas” organizatori un AAS „BALTA” aicina mediju pārstāvjus pievienoties ceļojošās balvas „Zelta grābeklis” pasniegšanai Latgales reģiona labākajam talcinieku kolektīvam – Līvānu novada domei, kas notiks šī gada 13. maijā plkst. 15:30 AAS „Balta” Līvānu filiālē (Rīgas iela 67, Līvāni).


Latgales reģionā „Zelta grābekļa” balvai tika izvirzīti:
 Līvānu novada dome par izrādīto atsaucību un milzīgu paveiktā darba apjomu, piesaistot ievērojamu talcinieku skaitu un veicot ļoti plašus sakopšanas darbus, tostarp arī papildinot Līvānu pilsētas ainavu ar 44 dažādu šķirņu kokiem un iesējot mežu vairāk nekā 6,3 hektāru platībā. 
 Kārsavas pagasta pārvalde, kas par spīti krusai un lietum mobilizēja pagasta iedzīvotājus aktīvai talkošanai un savāca vairāk nekā 3000 atkritumu maisu. Tāpat arī tika veikts izglītojošais darbs, lai veicinātu pagasta iedzīvotāju saudzīgāku attieksmi pret vidi.
 Daugavpils novada Kalupes pagasta pārvalde, kas līdz ar apkārtnes sakopšanu veica apjomīgus teritorijas apzaļumošanas darbus, iestādot vairākus desmitus koku un iesējot zālienu pagasta teritorijā.


Papildu informācija:
Kristīne Martinsone
AAS „BALTA” Ārējo komunikāciju vadītāja
Tel. 67035156
Fax: 67082345
E-pasts:
kristine.martinsone@balta.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.