„Eurika” aicina iepriecināt trūkumā nonākušās ģimenes Mātes dienā

07.05.2010.

Skolēnu biedrība „Eurika” aicina uzņēmējus un privātpersonas atbalstīt trūkumā nonākušās ģimenes. Dāvāsim tām patīkamu prieku un pārsteigumu dāvājot pārtikas groziņus trūkumā nonākušajām ģimenēm Māmiņu dienā.


Pārtikas grozā ietilpst rīsi, auzas, maize, griķi, eļļa, cukurs, sāls, makaroni, un cepumi.
Situācija un stāsti no ģimenēm: http://www.eurika.lv/pabarotb/stasti.html  


Aicinām ziedot drēbītes, pārtiku vai arī ziedot līdzekļus pārtikas iegādei.


Lai ziedotu drēbītes un pārtiku zvaniet +371 29828387 vai rakstiet eurika2004@inbox.lv
Lai ziedotu vienu latu pārtikas iegādei, zvaniet uz tālruņa numuru 9000 6584
vai arī izmantojot bankas starpniecību. Biedrība „Eurika”, reģ.nr. 40008113485, AS Swedbank, HABALV22, konta nr. LV98HABA0551016777216.


Ziedot arī iespējams tiešsaistē : http://www.eurika.lv/ziedot.html


Aizvadītajās lieldienās tika palīdzēts 540 bērniem no 167 ģimenēm, vairāk par  aizvadītajām lieldienām: http://www.eurika.lv/lieldienas.html
Pateicamies visiem kas atbalstīja lieldienu akciju, vairāk lasiet: http://www.eurika.lv/lieldienas.html


Vija Zemļačenko, kura pašlaik komplicēta kājas lūzuma un pēcoperācijas komplikāciju dēļ pārvietoties spēj vienīgi ar grūtībām, atzīst, ka nekad mūžā nav spējusi iedomāties, ka nonāks tik ļoti smagā situācijā. „Arī morāli man ir smagi,  apglabāju mammu, pēc tam dēlu, varbūt tas ietekmējis arī manu veselības stāvokli. Viena nelaime pēc otras nākusi pār mani, tai pat laikā arī  zaudēju darbu. Biju priekšniece pastā, taču pasta nodaļu aizvēra ciet. Tikko man šķita, ka es visu esmu daudz maz pārdzīvojusi, nāca šī nelaime ar kāju. Jau trešo gadu esmu bez darba. Ar kāju komplikācijas ir jau trešo mēnesi, un ārsts teica šāda situācija turpināsies vēl sešus, astoņus mēnešus. Pat suns un kaķis man ir aizgājuši bojā, esmu viena,” saka Vija. Sieviete stāsta, ka viņai ļoti patīkot sēņot, lasīt meža ogas, taču, kā norādījis ārsts, kājas dēļ šis vaļasprieks šoruden viņai visdrīzāk iešot secen. „Ja nebūtu šīs palīdzības un atsaucīgu cilvēku, nespētu neko, atliktu vienīgi  pakārties,” ar rūgtumu balsī bilst Vija, uzsverot, ka atsaucīgi un izpalīdzīgi cilvēki, tostarp arī pašvaldības un biedrības „Eurika” palīdzība viņai esot kā liela Dieva dāvana.


Citi stāsti no ģimenēm: http://www.eurika.lv/pabarotb/stasti.html


Esam ļoti pateicīgi līdzšinējiem ziedotājiem, un būsim ļoti pateicīgi ja nebūsiet vienaldzīgi un spēsiet savu spēku robežās palīdzēt grūtības nonākušajiem Latvijā dzīvojošiem cilvēkiem.


Patiesā pateicībā!
Matīss Barkovskis un Oskars Barkovskis, vairāk par mums: http://www.eurika.lv/parmums.html


biedrības „Eurika” dibinātāji
e-pasts:
eurika2004@inbox.lv
tālr.: +371 29828152, +371 29828152
www.eurika.lv 


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.