No 25. – 30. jūlijam talantu satikšanās Mālpils muižā

06.05.2010.

No 25. – 30. jūlijam talantīgi bērni un jaunieši no visas Latvijas ir aicināti tikties muzikālajā vasaras projektā „Satikšanās” Mālpils muižā


Organizatori projektā aicina piedalīties jaunās, radošās personības, kas dzied, dejo, vai spēlē kādu mūzikas instrumentu, vai jebkādā citā veidā ir saistīti ar mūziku.


Projekta dalībnieki dzīvos un muzicēs Mālpils muižas Kungu mājā, kas ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kas celts 18.gs vidū. Muiža ir atjaunota, maksimāli saglabājot vēsturisko, klasicisma stilam raksturīgo arhitektonisko veidolu.  Muižas interjers papildināts ar antīkām klasicisma stila mēbelēm: kumodēm, krēsliem, gleznām, vēsturisku klavesīnu, svečturiem un citām vērtīgām greznumlietām.


Projekta dalībnieki lielāko dienas daļu uzturēsies muižas Zvaigžņu zālē, kur arī notiks vokālās nodarbības, deju stundas, meistarklases, programmā paredzēti arī izbraukumi un sporta aktivitātes. Galvenokārt  notiks noslēguma koncerta sagatavošanas mēģinājumi. Noslēguma koncertā ar projekta dalībniekiem muzicēs populāri Latvijas dziedātāji.


Noslēguma koncerts būs vērojams Mālpils muižā 30.jūlijā plkst. 19.00, koncertu filmēs televīzija.


Pieteikties projektam var līdz 5. jūlijam, nenokavē!Informācija:
Tālr. 29131458
E-pasts: 
satiksanas@gmail.com


Projekta ģenerālsponsors – Mālpils muiža
Organizē – Latvijas Mūzikas Balss


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.