Radošo ideju konkurss skolēniem Pasaules asins donoru dienas popularizēšanai

06.05.2010.

VADC radošo ideju konkursa Nolikums


Konkursa organizētājs: Valsts asinsdonoru centrs ir organizācija, kas sagatavo asinis un apgādā ar tām Latvijas slimnīcas. Lai to paveiktu ir nepieciešams brīvprātīgo asins donoru atbalsts, kas regulāri un brīvprātīgi ziedo asinis. Sīkāku informāciju par mums un mūsu darbu Tu vari iegūt : www.donors.lv un asinsdonors.blogspot.com


Konkursa tēma: Pasaules asins donoru diena, ko svin vairāk kā 70 pasaules valstīs 14. jūnijā. Šī diena izvēlēta par godu Karla Landšteinera dzimšanas dienai. Viņš pagaišā gadsimta sākumā atklāja ABO asins grupu sistēmu, padarot asins pārliešanu par iespējamu, nekaitīgu pacientam.
Konkursa uzdevums: uzzīmēt, izveidot darbu, kurš popularizētu asins donoru kustību un īpaši Pasaules asins donoru dienu.


Konkursa mērķis: Pasaules asins donoru dienas popularizēšana un aktualizēšana, skolēnu un jauniešu iesaistīšana asins donoru kustībā.


Konkursa noteikumi: konkursam tiek pieņemti uz papīra noformēti darbi A4 formātā vai elektroniskā (jpg, eps, tiff): zīmējumi, kolāžas, fotomākslinieku darbi utt., kuru saturs atbilst tēmai par asins donoru kustību, dzīvības glābšanu, palīdzību citiem.


Konkursa dalībnieki: 1. – 12. klašu skolēni.


Noformēšana: darba noformēšanā un tehnikas izvēlē jāņem vērā, ka darbi tiks izmantoti drukātu reklāmu radīšanai, tāpēc konkursā netiks vērtēti trīsdimensionāli darbi. Ir iespējams izpildīt darbus arī netradicionālā veidā un ne uz papīra, bet šiem darbiem jābūt pielāgojamiem drukai. Zīmējuma aizmugurējā pusē jābūt uzrādītam darba autora vārdam un uzvārdam, skolas numuram vai nosaukumam, klasei, pilsētai un kontaktiem, kā sazināties (adrese, telefons, e-pasts). Ja rodas idejas sava darba nosaukumam, arī to lūdzam norādīt.


Darbu iesniegšanas termiņš: līdz 2010. gada 14. maijam (pēc pasta zīmoga).


Darbus sūtīt: Valsts asinsdonoru centrs, Sēlpils iela 6, Rīga, LV – 1007. adresēt Sabiedrisko attiecību nodaļai, „Radošo ideju konkursam”. Uz šo adresi darbus var atnest arī personīgi līdz 2010. gada 14. maijam (darba dienās no 9:00 līdz 17:00).  


Darbus novērtēs VADC žūrijas komisija. Uzvarētāji saņems diplomus un balvas. Oriģinālākā un atbilstošākā ideja, kuru izvēlēsies žūrija, tiks izmantota Valsts asinsdonoru centra drukātās reklāmas veidošanā un citos reklāmas materiālos. Reklāma tiks izvietota vides reklāmas stendos Rīgā ar atsauci uz autoru! Tā ir lieliska iespēja gan radoši izpausties, gan palīdzēt izglābt kādam dzīvību!


Konkursa laureātu vārdi tiks izsludināti 2010. gada 21. maijā VADC mājas lapā www.donors.lv.Papildus informācija:
Iveta Blaua
Valsts asinsdonoru centra
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: + 371 67408878;
Mob: +371 26140029 (Tele2), 20217628 (LMT)
iveta.blaua@vadc.gov.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.