Šovasar Latvijā norisināsies 2. atklātais amatieru čempionāts mini futbolā Mītava Open 2010 sadarbībā ar GILLETTE

06.05.2010.

Grupa PRĀTA VĒTRA ar GILLETTE atbalstu no šī gada 3. jūlija līdz 8. augustam organizē otro atklāto amatieru čempionātu mini futbolā MĪTAVA OPEN 2010, kura mērķis ir veicināt sportisku brīvā laika pavadīšanu. Čempionātā par balvu fondu – 3 000 Ls (summa pēc nodokļu nomaksas) var cīnīties jebkura, atbilstoši reglamentam izveidota amatieru futbola komanda. Apmeklētājiem MĪTAVA OPEN 2010 pasākumi būs bez maksas, komandām noteiktā dalības maksa ir Ls 50.
Ņemot vērā lielo atsaucību, šogad palielināts posmu skaits, tie kopumā būs astoņi –Kurzeme, Rietumkurzeme, Zemgale, Austrumzemgale, Vidzeme, Latgale, Ziemeļaustrumlatvija, Rīga. Jaunums šogad – MĪTAVA OPEN 2010 kļūst starptautisks – piedalīties aicināti arī Lietuvas un Igaunijas futbolisti. Katrā posmā piedalīties varēs ne vairāk kā 32 komandas, kuras tiks sadalītas pa grupām izlozes kārtībā.


Mītavas karalis  Kaspars Roga komentē: „Čempionāts uzņem apgriezienus un otrais gads kā rādās būs jaudīgāks kā iepriekšējais. Mēs esam  lepni un priecīgi, ka varam  dot savu artavu amatieru futbola attīstībai Latvijā.”


Čempionāta ģenerālsponsors GILLETTE MĪTAVA OPEN 2010 pieteicis trīs komandas, pa vienai no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. To dalībniekiem būs ekskluzīva iespēja gatavoties čempionātam GILLETTE treniņnometnēs profesionālu futbolistu vadībā, lai startētu Rīgas posmā un cīnītos par vietu finālā, kurš notiks 8.augustā Skonto stadionā, Rīgā. Ikvienam futbola entuziastam ir iespēja nokļūt GILLETTE treniņnometnē kopā ar draugu, piedaloties GILLETTE loterijā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Divpadsmit labākie katras valsts spēlētāji pārstāvēs savu valsti GILLETTE komandā. Vairāk informācijas – www.gillette.lv


PROCTER&GAMBLE MARKETING LATVIA, sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Zelča: „Futbols ir viens no populārākajiem sporta veidiem gan Latvijā, gan pasaulē. Tajā var piedalīties ikviens. Tādēļ, lai veicinātu aktīvu un sportisku dzīves veidu, GILLETTE atbalsta MĪTAVA OPEN 2010 amatieru čempionātu mini futbolā. GILLETTE novēl visiem čempionāta dalībniekiem sportisku cīņas garu un pozitīvas emocijas!”


Pieteikšanās atklātajam amatieru čempionātam mini futbolā MĪTAVA OPEN 2010″sāksies 10. maijā interneta mājas lapā www.MitavaOpen.lv.


Čempionātu MĪTAVA OPEN 201” organizē grupa PRĀTA VĒTRA sadarbībā ar UNTITLED.


Čempionāta MĪTAVA OPEN 2010 organizatori saka paldies ģenerālsponsoram GILLETTE, tehniskajam sadarbības partnerim, veikalam SPORTA PUNKTS un atbalstītājiem – LTV7, STAR FM, žurnālam IR, DIENAS MEDIJI, PARSPORTU.LV un DELFI FUTBOLS.


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.