MĀKSLAS DIENĀS Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā notiek radošās darbnīcas

24.04.2010.

Arī Mākslas dienās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola (RMDV) vispārizglītojošo skolu 9.klašu audzēkņus aicina uz radošajām darbnīcām. Tās notiks sestdien, 24.aprīlī, no plkst.10.00 līdz 14.00. 


RMDV īsteno 9 izglītības programmas. Līdz ar to katra izglītības programma piedāvās nodarbības savā darbnīcā. Šoreiz Metālizstrādājumu dizaina izglītības programma interesentiem mācīs dekoratīvo piekariņu izgatavošanas prasmes. Apģērbu dizaina izglītības programma ielūkosies jaunākās modes pasaulē. Savukārt Koka izstrādājumu dizaina darbnīcās taps koka karotes. Jāpiebilst, ka visās darbnīcās būs saistošas aktivitātes, kas apliecinās, ka radošā industrija ir daudzveidīga un krāsaina arī tekstilizstrādājumu, vides dizainā, vizuāli plastiskajā mākslā.
Keramikas izstrādājumu dizaina izglītības programma šoreiz piedāvās ielūkoties Latgales podniecības bagātībās, aicinot doties līdzi uz Andra Ušpeļa darbnīcu, kur tiks vērts vaļā keramikas ceplis, pēc tam apmeklēt Latgales podnieku dienu 2010 centrālo pasākumu – izstādes atklāšanu Feimaņu pagasta kultūras namā.


Nākamā un šajā mācību gadā pēdējā radošā darbnīca notiks maija mēneša pēdējā sestdienā. Apmeklējot tās, audzēkņiem būs priekšrocības iestāties Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā.


Kā allaž, visus nepieciešamos materiālus radošajās darbnīcās nodrošinās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola. Gaidām visus interesentus sestdien, 24.aprīlī, plkst.10.00 Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, Baznīcas 34a, Rēzeknē. Vairāk informācijas pa tālruni: 26632932  (Larisa Tjarve) vai larisatjarve@inbox.lv


Informāciju sagatavoja Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas
projektu vadītāja Inga Čekša,  tālr.: 29472972, 64622676, epasts: inga.ceksa@inbox.lv


Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola
Baznīcas iela 34a, Rēzekne, LV-4601
Tālr./fakss: 64622676
rmv@inbox.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.