Džudistu panākumi Rēzeknē

15.04.2010.

Šī gada 10.-11. aprīlim Rēzeknē notika „Dinamo džudo talantu kauss 2010”. Sacensībās piedalījās kopumā 10 džudo klubi. Preiļu džudo sporta klubu „Jaunība LV” sacensībās pārstāvēja 14 jaunie džudisti.

Kopumā astoņi Preiļu džudisti sacensībās izcīnīja godalgotas vietas. Savā vecuma un svara grupā 2. vietas izcīnīja Deins Vilcāns, Ērika Podskočeva, Agneta Landsberga un Dāvis Pastars. Diemžēl sacensībās gūtā trauma Dāvim neļāva kļūt par uzvarētāju. Savās grupās 3. vietas izcīnīja Aivis Krūmiņš, Juris Vaivods, Andrejs Umaņecs un Igors Bogdanovs. 4. vieta Germanam Dekterjovam. Sacensībās piedalījās arī Iļja Naglinskis, Andrians Bergmans, Ernests Valainis, Rihards Gribusts un Arkādijs Kolesnikovs, bet šoreiz šiem cīkstoņiem līdz panakumiem nedaudz pietrūka.

Džudistu treneris Aleksejs Sapegins pastāstīja, ka šis bija Latvijas mēroga turnīrs. A. Sapegins: „Mūsu mērķis bija dot iespēju iegūt pieredzi un izmēģināt savus spēkus tiem audzēkņiem, kuri ikdienā nedodas uz attālākiem un lielāka mēroga turnīriem. Arī Rēzeknes turnīrs bija ļoti laba iespēja jaunajiem cīkstoņiem sevi apliecināt.”

A. Sapegins informēja, ka viņa audzēkņi Jānis Stepiņš un Iļja Dektjarjovs, kuriem ir ļoti labas izredzes iekļūt Latvijas džudo izlasē, no 24. līdz 25. aprīlim piedalīsies Eiropas kausā U17, Čehijā. Šīs būs reitinga sacensības, kurās būs iespēja izcīnīt ieskaites punktus, kuri ir nepieciešami iekļūšanai valsts izlasē. Sportistu dalību šajās sacensībās atbalsta Preiļu novada dome.

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.