BIGBANK izsludina bērnu zīmējumu konkursu Mana ģimene

15.04.2010.

Atzīmējot starptautisko ģimenes dienu, ar 2010. gada 12. aprīli BIGBANK, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un Pirmais Latvijas ģimenes portāls www.calis.lv izsludina bērnu zīmējumu konkursu Mana ģimene. Zīmējumus var sūtīt līdz 30. aprīlim (pasta zīmogs). Konkursa mērķis ir mudināt bērnus apzināties savu ģimeni un darboties radoši, to attēlojot zīmējumos.


Zīmēšanas konkursā aicināti piedalīties bērni līdz 18 gadu vecumam no ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem. Konkursā iesniegtajam zīmējumam jāatbilst tēmai Mana ģimene. Dārbs var būt izpildīts jebkādā tehnikā un tam jābūt ne lielākam par A2 formātu. Darbs var tikt veidots individuāli, bet tas var būt arī ģimenes kopdarbs.


Zīmējumi konkursam jānosūta  pa pastu uz adresi Brīvības iela 151, Rīga, LV 1012 līdz 30. aprīlim (pasta zīmogs). Kopā ar zīmējumu jāatsūta ari iesniegums, kur jānorāda zīmējuma pabeigšanas laiks un vieta, ģimenes kontaktinformācija un vecāku apliecinājums, ka zīmējums var tikt izstādīts izstādē.


Zīmējumus vērtēs komisija, kurā darbosies Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks, BIGBANK Lielo ģimeņu dienas patronese Veronika Plotņikova, BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs Juris Pūce, Pirmā Latvijas ģimenes portāla www.calis.lv vadītāja Agnese Vīdnere. No labākajiem darbiem tiks veidota zīmējumu izstāde. Konkursa uzvarētājus paziņos BIGBANK Lielo ģimeņu dienā  8. maijā Rīgas Zooloģiskajā dārzā, uz kuru tiks uzaicināti labāko darbu autori un viņu ģimenes.


“Man ļoti patīk bērnu zīmējumi, jo tie ir sirsnīgi naivi. To, ko bērns baidās, kautrējās vai nemāk pastāstīt, to viņš brīnišķīgi māk parādīt savos zīmējumos. Vajag tikai vēlēšanos tajos ieskatīties,” atzīst Latvijas Pirmā ģimenes portāla www.calis.lv vadītāja Agnese Vīdnere.
BIGBANK ģimenes diena Latvijā notiek jau ceturto gadu. Ģimenes dienas pasākumi notiks vienlaicīgi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Vairāk informācijas par pasākumu – http://www.bigbank.lv/lielogimenudiena


Starptautiskā ģimenes diena tiek atzīmēta 15.maijā un Latvijā tā tiks atzīmēta trešo reizi. Saeima pasludināja Starptautisko ģimenes dienu par atzīmējamo dienu 2007.gada 24.maijā, un tā tika iekļauta atzīmējamo dienu sarakstā pateicoties Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienībai. Pasaules valstīs ģimenes diena tiks atzīmēta jau septiņpadsmito reizi http://www.un.org/esa/socdev/family/IDF.html


Papildu informācija:
Agnija Greiziņa
BIGBANK AS Latvijas filiāle
Tālr.   +371 67116008
Mob.  +371 26151778
agnija.greizina@bigbank.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.