„Vairāk kā skola…”

13.04.2010.

Sorosa fonds Latvia (SFL) ir uzsācis un realizē projektu „Pārmaiņu iespēja skolām”, kura ietvaros sniedz atbalstu tām skolām, kurām jācīnās par savu izdzīvošanu. Šajā projektā viens no mērķiem ir uzsvērt un likt saprast – skola ir kas vairāk kā skola.


Malienas pamatskola, Makašānu amatu vidusskola un Kurmenes pamatskola ir tikai trīs no 53 pašvaldību mācību iestādēm, kurām SFL ir piešķīris grantu līdz 25 000 eiro. Tomēr par šīm trim top stāsti, kuri tiks atspoguļoti raidījumā „Viss notiek”, ko demonstrēšanai LTV 1 veido apvienība Hansamedia.


Ar Eiropas Parlamenta atbalstu tapušais projekts „Iedvesma & Iespējas”, kura mērķis ir palīdzēt mazināt sociālo atstumtību un nabadzību, ir aicinājis uz sadarbību SFL šo stāstu veidošanā, jo visu trīs skolu pieredze parāda, cik patiesībā vienkārši ir sniegt palīdzību, cik plāna ir robeža starp atstumtību un socializēšanos.


Lai nodotu šos labos stāstu tālāk, tiks izmantoti duāli komunikācijas kanāli – raidījumā „Viss notiek” būs trīs sižetu cikls – 12., 19. un 26. aprīlī, kur atspoguļota katras skolas pieredze, kā arī raidījuma mājas lapā www.vissnotiek.lv/iedvesmai publicēta informācija, ko televīzijā ne vienmēr izdodas parādīt.


Raidījums „Viss notiek” ēterā – katru pirmdienu, LTV1 plkst.21:55! 

Pēdējās izmaiņas: 13.04.2010.