ASV profesora konsultācijas – par velti

23.05.2010.

Maijā Rīgā viesosies Mayo (Ročestera, Minnesota, ASV) klīnikas ortopēds un mikroķirurgs profesors Allens Bišops (Allen Bishop). Profesors konsultēs Latgales iedzīvotājus, kuriem ir kaulu infekcijas, osteomieltīts, nesaauguši kaulu lūzumi, kaulu audzēji, kā arī nedzīstošas brūces, ko radījuši apdegumi vai citi nelaimes gadījumi.


Allens Bišops nodarbojas ar rekonstruktīvo mikroķirurģiju un šajā medicīnas nozarē veicis fundamentālus pētījumus. Profesors specializējies ekstremitāšu kaulu atjaunošanā un rokas ķirurģijā.


„Būdams ārkārtīgi kompetents ārsts, spožs zinātnieks un lielisks ķirurgs, Allens Bišops ir pieticīgs un vienkāršs: viņš braukā ar vecu auto, klausās klasisko mūziku un spēlē oboju. Būdams patīkams saskarsmē un nepretenciozs, Allens bieži brauc uz Vjetnamu, Taizemi, Latīņamerikas valstīm un Armēniju, kur māca jaunajiem ārstiem rekonstruktīvo un rokas ķirurģiju un, protams, bez maksas konsultē pacientus,” akcentē SIA „Brūču klīnika” valdes priekšsēdētājs Olafs Libermanis.


Mayo klīnika, kurā strādā Allens Bišops, ir viena no pasaules vadošajām slimnīcām, kas īpaši izveidota, lai ārstētu komplicētus pacientus. Mayo klīnikas mērķis ir nodrošināt palīdzību katram cilvēkam, neraugoties uz to, cik laika un naudas tajā ir jāiegulda.


Mayo klīnikā ārstu konsultācijas maksā vairākus simtus dolāru, bet Latvijā Allens Bišops konsultēs bez maksas. Pacientu skaits ir ierobežots, tāpēc no 13. aprīļa līdz 10. maijam SIA „Brūču klīnika” tiks veikta pacientu sākotnējā atlase. Priekšroka tiks dota cilvēkiem, kas cietuši ceļu satiksmes negadījumos. Pieteikšanās pa tālr. 67040369 vai 29240254, vai rakstot uz e-pastu info@woundclinic.lv.


Profesora Allena Bišopa konsultācijas Rīgā paredzētas 23. un 24. maijā. Informācija: www.woundclinic.lv


Informāciju sagatavoja SIA „Brūču klīnika” sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Rauba (tālr. 28288534)


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.