Startējis populārais konkurss `Mans veikals` no 12. aprīļa līdz 20. maijam (konkursa nolikums)

12.04.2010.

HL Display Latvia, vadošais tirdzniecības aprīkojama piegādātājs Latvijā, turpina ikgadējo tradīciju un arī šogad rīko reģionos jau iemīļoto konkursu – Mans veikals. Konkurss sadarbībā ar informatīvajiem atbalstītājiem – reģionālajiem laikrakstiem norit no š.g. 12. aprīļa līdz 20.maijam un tā mērķis ir atbalstīt mazos un vidējos uzņēmējus Latvijas reģionos.


Konkurss tiek rīkots sadarbībā ar informatīvajiem atbalstītājiem – reģionālajiem laikrakstiem un portāliem: Rūjienas Vēstnesis, Rēzeknes Vēstis, Rojas Novada Vēstis, Auseklis, Brīvā Daugava, Jūrmalas Nedēļa, Malienas Ziņas, Staburags, Stars, Bauskas dzīve, Druva, Ezerzeme, Iecavas ziņas, Kurzemes Vārds, Kurzemnieks, Latgales Laiks, Rīgas Apriņķa Avīze, Siguldas Elpa, Saulkrastu Avīze, Tukuma Ziņotājs, Vaduguns, Vietējā Preiļu Avīze, Vietējā Rēzeknes Avīze, Preiļu Novada Vēstis, Zemgale, Ziemeļlatvija, kā arī portāliem: ogrenet.lv, i-rezekne.lv, ventspilszinas.lv, preili.lv, aluksniesiem.lv, jelgavnieki.lv, aprinkis.lv, saulkrastos.lv un citiem.


„Konkurss tiek rīkots jau vairākus gadus, ieguvis pircēju un veikalnieku atsaucību un kļuvis par iemīļotu pavasara notikumu. Tāpēc, neskatoties uz grūtībām un likstām, aicinām arī šogad pircējus atbalstīt savējos, vienkārši piedaloties, un veikalu īpašniekus būt aktīviem, uzrunājot savus pircējus,” aicina Inese Sīle, HL Display Latvia pārdošanas direktore.  


Konkursa noteikumi ir vienkārši: lai ‘nobalsotu’ par savu iemīļoto veikalu, jāaizpilda anketa, kura, sākot ar 12. aprīli, būs pieejama reģionālajos laikrakstos, to mājas lapās un uzņēmuma HL Display Latvia mājas lapā www.hl-display.lv. Tāpat kā citus gadus veikalu īpašnieki tiek laipni aicināti izvietot anketas arī savos veikalos.


Anketas, kā arī vēstules par savu iemīļotāko veikalu, iespējams nosūtīt līdz š.g. 20.maijam uz anketā norādīto pasta adresi, kā arī elektroniski uz e-pastu vai pa faksu. Pēc anketu skaita tiks noteikts viens uzvarētājs katrā reģionā – Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē.


Līdzīgi kā citus gadus HL Display Latvia četriem pircēju iecienītākajiem veikaliem konkursa balvu fonda ietvaros (1200 LVL) dāvinās modernu tirdzniecības aprīkojumu. Savukārt, katra reģiona interesantākās vēstules autoram ir sarūpēta vērtīga pārsteiguma balva – Allas Tartakas „Lielā zelta grāmata”.


Atgādinām konkursa pagājušā gada uzvarētājus: Kurzemē – SIA Gudens (Novadnieku pagasts, Saldus rajons), Zemgalē – veikals Kukulītis (Aizkraukle), Vidzemē – veikals Divi Torņi (Cesvaine, Madonas rajons) un Latgalē – SIA Tik – Tak 1 (Tilža, Balvu rajons).


Papildu informācija:
Kristīne Toma
Sabiedrisko attiecību konsultante
E-pasts:
kristine.toma@consensuspr.lv
Mob.: 29474651


Inese Sīle
SIA HL Display Latvia pārdošanas direktore
E-pasts:
inese.sile@hl-display.com
Tālr.: 67819769

KONKURSS ”MANS veikals” NOLIKUMS


I Konkursa būtība.
1. SIA “HL Display Latvia” (turpmāk – HL Display) organizē konkursu „MANS   veikals”. Tajā var piedalīties ikviens veikals Latvijā, kuru kā sev draudzīgu un tīkamu izvirza pircēji, taču konkursa galvenā mērķauditorija ir individuālie vai veikalu ķēdēs (apvienībās) ietilpstošie mazie veikali ar vietējo kapitālu jeb kas nav ārvalstu tīkli.
2. Konkursa mērķis – sekmēt HL Display  kā sociāli atbildīgā uzņēmuma attīstību, veicināt mazās un vidējās uzņēmējdarbības attīstību Latvijas reģionos, popularizēt uzņēmuma produkciju reģionālo veikalu vidū, aprīkojot četras konkursā uzvarējušās tirdzniecības vietas ar uzņēmuma piedāvāto produkciju.


II Konkursa norise.
1. Konkursa dalībniekus (turpmāk – Pretendentus) konkursam izvirza jebkurš veikala apmeklētājs (turpmāk – Pieteicējs), kurš nolikumā noteiktajā termiņā nosūta aizpildītu anketu (Pielikums Nr.1) uz anketā norādīto adresi, faksu vai e-pastu. Veikalu apmeklētāji papildus anketām var sūtīt arī vēstules par savu iecienītāko veikalu.
2. Pretendenti tiek vērtēti pa reģioniem – atsevišķi Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē.  Reģioni tiek noteikti, balstoties uz plānošanas reģionu iedalījumu (MK noteikumi Nr. 133), bet neizdalot atsevišķi Rīgas reģionu:


Vidzeme: Alūksnes rajons, Cēsu rajons, Gulbenes rajons, Madonas rajons, Valkas rajons, Valmieras rajons, Limbažu rajons, Ogres rajons, Rīgas rajons.
Kurzeme: Kuldīgas rajons, Liepājas rajons, Saldus rajons, Talsu rajons, Ventspils rajons, Tukuma rajons.
Zemgale: Jelgavas rajons, Aizkraukles rajons, Bauskas rajons, Dobeles rajons, Jēkabpils rajons, Jūrmala.
Latgale: Balvu rajons, Daugavpils rajons, Krāslavas rajons, Ludzas rajons, Preiļu rajons, Rēzeknes rajons.


3. Konkursā piedalās tie Pretendenti, kas darbojas tirdzniecības nozarē līdz konkursa noslēguma dienai. Konkursā nav nozīmes tam, kad veikals ir uzsācis savu darbību, kāda sortimenta preces veikalā tiek tirgotas, kāds ir veikala apgrozījums gadā, cik liela ir veikala platība, nodarbināto cilvēku skaits u.tml. nosacījumi.


4. Ieinteresētās personas (pieteicamā veikala īpašnieki un to radinieki, kā arī darbinieki) nevar balsot par savu veikalu.


5. Konkursa anketas var atrast reģionālajos laikrakstos un to mājaslapās, kas uzskatāmi par konkursa sadarbības partneriem, uzņēmuma „HL Display Latvia“ mājas lapā, kā arī izvietotas pašos veikalos.


6. Konkursa anketas var iesniegt, sākot ar konkursa izziņošanas dienu – 2010.gada 12. aprīli – līdz tā noslēgumam – 20. maijam (pasta zīmogs). Katrs Pieteicējs konkursam var pieteikt neierobežotu skaitu Pretendentu.


7. Par jebkuriem precizējamiem jautājumiem un papildu informāciju vērsties pie SIA „HL Display Latvia” administrācijas: Rīgā, Biķernieku ielā 121h, tālr. 7819999, fax. 67819922, e-pasts: info.lv@hl-display.com, vai arī „Consensus PR“ birojā: Avotu iela 9 – 15, Rīga, tālr.67114349, e-pasts: kristine.toma@consensuspr.lv.


III Konkursa rezultātu apkopošana.
1. Konkursa rezultātu apkopošanai tiek izveidota komisija, kuru apstiprina „HL Display Latvia“ administrācija. Komisijas sastāvā ir uzņēmuma „HL Display Latvia“ un „Consensus PR“ pārstāvji,  komisijas priekšsēdētājs ir „HL Display Latvia“ prokūriste Inese Sīle. Konkursa rezultāti tiek apkopoti līdz 2010.gada 3.jūnijam.
  2. Par  konkursa uzvarētāju katrā reģionā kļūst veikals, par kuru saņemtas visvairāk Pieteicēju anketas.
 3. Konkursa komisija katrā rēģionā izvirza interesantākās vēstules autoru.


IV Sūdzību un apelāciju izskatīšanas kārtība.
1. Pieteicējiem un Pretendentiem ir iespēja iepazīties ar konkursa vērtēšanas rezultātiem un izteikt savu viedokli.
2. Pieteicējiem un Pretendentiem ir iespēja sniegt apelāciju vērtēšanas komisijai par konkursa rezultātiem līdz 2010.gada 10. jūnijam.


V Konkursa uzvarētāji un to apbalvošana
1. Konkursa uzvarētājus apstiprina komisijas sēdē.
2. Konkursa rezultātus „HL Display Latvia“ paziņo rakstiski konkursa uzvarētājiem. Par rezultātiem tiek informēti konkursā iesaistītie reģionālie mediji. Uzvarētāju un dalībnieku saraksts tiek publicēts interneta mājas lapā www.hl-display.lv  divu nedēļu laikā pēc konkursa noslēguma – līdz 2010.gada 3. jūnijam.
3. Konkursa uzvarētājiem tiek pasniegtas dāvanu kartes 250 Ls + PVN 21% vērtībā „HL Display“ produkcijas iegādei. Konkursa komisija apbalvo arī interesantāko vēstuļu autorus (vienu katrā reģionā), tiem pasniedzot veicināšanas balvu – Allas Tartakas „Lielā Zelta grāmata“.
4. Konkursa izdevumus sedz HL Display no konkursam paredzētajiem līdzekļiem.


Pielikums Nr. 1. Konkursa anketas paraugs (PDF)


 

Pēdējās izmaiņas: 13.11.2018.