airBaltic kā partnerus ceļojumu apdrošināšanā izvēlas ERGO apdrošināšanas grupu un ERV

08.04.2010.

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic, kas atzīta par Eiropas gada aviokompāniju 2009/2010. gadā, parakstījusi starptautisku vienošanos par ceļojumu apdrošināšanas izplatīšanu ar ERGO apdrošināšanas grupu un tās grupas uzņēmumu ERV, kas ir viena no vadošajām ceļojumu apdrošināšanas kompānijām Eiropā.


No šī gada 1.aprīļa ERGO ceļojumu apdrošināšana tiek piedāvāta rezervējot aviobiļetes on-line, kā arī to iespējams iegādāties atsevišķi. Sākotnēji airBaltic ceļojumu apdrošināšana tiks piedāvāta 15 lielākajos Eiropas tirgos, taču vēlāk to paredzēts ieviest arī citviet.


Baltijas valstīs ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumus airBaltic klientiem nodrošinās ERGO grupas uzņēmumi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Savukārt pārējās 12 Eiropas valstīs šo pakalpojumu nodrošinās ERGO grupas uzņēmums ERV, kas ir viena no vadošajām ceļojumu apdrošināšanas kompānijām Eiropā.


ERGO grupas uzņēmumu Baltijā valdes priekšsēdētājs Kestutis Bagdonavičius: „Šobrīd airBaltic attīstās ļoti strauji un esam gandarīti, ka ieguvām iespēju nodrošināt airBaltic klientiem ceļojumu apdrošināšanas risinājumus. Baltijas valstīs šis būs pilnīgi jauns ceļojumu apdrošināšanas produkts par pievilcīgu cenu. Būtisks ieguvums klientiem ir ziemas vai vasaras sporta veidu risks, piemēram, slēpošana un niršana, kas būs iekļauti apdrošināšanas segumā bez papildus maksas, kā arī visiem klientiem, neatkarīgi no vecuma grupas, tiks piemērota vienota apdrošināšanas prēmija.”


Ceļojumu apdrošināšana tiek pārdota par vienotu cenu, kas atkarīga no ceļojuma galamērķa un tā vērtības.


ERGO piedāvātā ceļojumu apdrošināšanas pakete airBaltic klientiem ietver šādus apdrošināšanas pakalpojumus: ceļojuma atcelšana, bagāžas apdrošināšana (tajā skaitā arī elektronikas, piem., dators un mobilais telefons), ārstniecības izmaksas, neatliekamā medicīniskā palīdzība, repatriācija un palīdzības apdrošināšana. Papildus klientiem ir iespēja iegādāties sporta inventāra apdrošināšanu, kas, segs sporta inventāra nomas maksas, gadījumā, ja sporta inventārs aizkavēsies, tiks sabojāts vai nozaudēts transportēšanas laikā.


airBaltic komercdirektors Tero Taskila: “airBaltic apgrozījums 2009. gadā pārsniedza 300 miljonus eiro. 50% biļešu tiek iegādātas aviosabiedrības mājaslapā, tādējādi www.airBaltic.com ir lielākais interneta veikals Baltijas reģionā. Tajā atrodams viss ceļojumam nepieciešamais – aviobiļetes, viesnīcas, auto noma un drīzumā – pat saulesbrilles ceļotājiem, kas iecienījuši atpūtu pludmalē. Mēs pastāvīgi papildinām savu piedāvājumu ar jauniem produktiem un pakalpojumiem.”


ERGO grupas uzņēmumiem Baltijā ir iespēja pārņemt labāko praksi un pieredzi no ERGO apdrošināšanas grupas uzņēmuma ERV, kas ir starp vadošajiem ceļojumu apdrošinātājiem Eiropā un jau gadiem ilgi nodrošina inovatīvu ceļojumu apdrošināšanas pārdošanu internetā (on-line), kā arī atbalsta servisu vadošajām pasaules tūrisma kompānijām.


Papildina Kestutis Bagdonavičius: „Pēdējo gadu laikā starptautiskā sadarbība ir kļuvusi par svarīgu atbalstu ERGO grupas uzņēmumiem, turklāt tā turpina strauji attīstīties. ERGO, kā īstam starptautiskam tirgus spēlētājam, ir jānostiprina pozīcijas katrā no darbības galvenajiem tirgiem. Izmantojot know-how daudzveidību, ERGO Baltijas valstīs grupas ietvaros dalās savā pozitīvajā pieredzē, un tas nenoliedzami sniedz papildus ieguvumu klientiem visā pasaulē.”


Par ERGO grupas uzņēmumiem Baltijā
ERGO ir viena no lielākajām apdrošināšanas grupām Eiropā, ar prēmiju ieņēmumiem 19 miljardu eiro apmērā, kas apkalpo ap 40 miljonu klientu vairāk nekā 30 Eiropas un Āzijas valstīs. Lielākais ERGO apdrošināšanas grupas īpašnieks ir Munich Re, kas ir viena no lielākajām pārapdrošināšanas grupām pasaulē.
ERGO ir trešā lielākā apdrošināšanas sabiedrība Baltijas valstīs, kas darbojas dzīvības, nedzīvības, veselības apdrošināšanas un pensiju fondu segmentos. Vairāk kā 400,000 klienti Baltijas valstīs uzticas ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finanšu stabilitātei.


Par ERV
ERV ir ERGO apdrošinātāju grupas biedrs un daļa no pasaules vadošā pārapdrošinātāja, riska pārvaldītāja Munich Re. ERV ir vairāk kā 100 gadus pieredze ceļojumu apdrošināšanā un tā darbojas 26 pasaules valstīs, kas ierindo to starp vadošajām ceļojumu apdrošināšanā Eiropā un tirgus segmenta līderiem Vācijā. Ar ERV starptautisko tīklu tiek nodrošināts optimāls serviss pirms ceļojuma, ceļojuma laikā un arī pēc tam.


Sīkākai informācijai:
Inese Kronberga,
ERGO Latvija AAS Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
Tālrunis: 6708194; Mob.tālr.: 29215409
E-pasts:
Inese.Kronberga@ergo.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.