Humora šovs „Sieviešu diena” viesosies Preiļos

25.04.2010.

Strauji tuvojoties pavasarim, skatītājus turpina priecēt Radošās Apvienības „Meistaru Teātris” veidotais humora šovs „Sieviešu diena”, viesojoties Latvijas lielākajās pilsētās. 25. aprīlī tas būs vērojams Preiļu kultūras centrā.


Tā kā pasākuma tēma ir Sieviešu diena, tad tajā būs viss par un ap sievietēm – biznesā, mājās, politikā, ārzemēs, pilsētā un laukos. Skatītājiem būs iespēja iepazīt visdažādākos sieviešu tipus, raksturus un paradumus, bet, lai labāk tos parādītu, arī vīriešiem tiks uzticētas sieviešu lomas. Protams, pavisam bez vīriešiem neiztikt! Humora šovā piedalīsies izcilākie Latvijas humoristi – Zane Daudziņa, Indra Burkovska, Roberts Gobziņš, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Ainars Bumbieris, kā arī grupas „Baltie lāči” līderis Andris Baltacis. 


Vasarā un rudenī jau rīkotajā humora šovā „Humora vasara un atvasara” skatītājus aizrāva un neatstāja vienaldzīgus Jāņa Jarāna un Daiņa Porganta atveidotais lieliskais duets Mildiņa un Skaidrīte. Arī šajā pasākumā abas dāmas dalīsies ar skatītājiem savos piedzīvojumos no jaunības dienām un ikdienas, dos padomus sievietēm, kā labāk izprast vīriešus, kā arī neiztikt bez kādas skanīgas dziesmas.


Koncertuzvedums sniegs iespēju skatītājiem paviesoties dažādos populāros televīzijas šovos – “Sieviešu dienas degpunkts”, “Krīzes miljonārs”, “Ekstrasensa cīņas”  un citos, kā arī tikties ar pirmajām Latvijas princesēm. Šī būs unikāla iespēja satikt arī populāras pasaules estrādes zvaigznes, kuri par godu Sieviešu dienai izpildīs dziesmas par mīlestību latviešu valodā. Īpašus muzikālus un citādus sveicienus ir sagatavojuši visi šova dalībieki, kuru atveidotos tēlos skatītāji bez grūtībām varēs atpazīt sabiedrībā un televīzijas ekrānos redzētās  populārās personas.


Koncertuzveduma veidotāji uzskata, ka Sieviešu diena ir tā mūsu pagātnes un tagadnes sastāvdaļa, kas visos cilvēkos izraisa, ja arī ne vēlēšanos šos kādreiz populāros padomju svētkus aktīvi svinēt, tad smaidu par tiem noteikti!


Humora šovs „Sieviešu diena” aprīlī un maijā notiks arī Limbažos (10.04.), Bauskā (11.04.), Cēsīs (15.04.), Salaspilī (16.04.), Liepājā (17.04.) un Tirzā (03.05.). Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā kultūras namos, „Biļešu Paradīze” un „Biļešu Serviss” kasēs.
Piedāvā Radošā Apvienība „Meistaru Teātris”.


Informāciju sagatavoja RA „Meistaru Teātris” pārstāve Sigita Paula Cepleviča.
Kontaktinformācija:
Sigita Paula Cepleviča
Biedrība „Svētki & Festivāli”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
RA „Meistaru Teātris”
Mob. 28369212
sigita-paula@inbox.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.