Aiciniet savējos atgriezties! Iespējamā misija aicina talantīgus absolventus divus gadus strādāt skolā! Pieteikšanās līdz 31. martam!

29.03.2010.

Jūsu novada skolās noteikti  mācījušies talantīgi, ar līdera dotībām apveltīti skolēni, kas nesen beiguši  vai šogad beigs augstskolu? Kā būtu, ja šie – paši labākie – jaunieši atgrieztos savās skolās, lai mācītu skolēnus? Jau trešo gadu Latvijā darbojas unikāla izglītības programma Iespējamā misija, kas pastāv, lai nostiprinātu izglītību kā vērtību Latvijā un līdz 31. martam aicina pieteikties jaunus un talantīgus pēdējo kursu studentus un augstskolu absolventus, kas gatavi mainīt pasauli sevī un ap sevi.


Iespējamā misija aicina talantīgus augstskolu absolventus, kuri ieguvuši augstāko akadēmisko vai profesionālo izglītību, kā pirmo profesionālo izaicinājumu izvēlēties darbu skolā. Strādājot vienā no pasaules grūtākajām profesijām, ir iespēja radīt paliekošu ietekmi uz skolēniem. Darbs skolā ir arī labākais saskarsmes, cilvēku vadīšanas un problēmu risināšanas treniņš.


Piedaloties programmā Iespējamā misija, dalībnieki strādā kā pilna laika skolotāji, pasniedzot mācību priekšmetu savā specialitātē skolās visā Latvijā. Paralēli skolotāja darbam dalībnieki divus gadus apgūst pedagoģijas un vadības prasmes Iespējamās misijas programmā, saņemot kredītpunktus un stipendiju.


Dalībai Iespējamā misijā katru gadu tiek rūpīgi atlasīti talantīgi augstskolu absolventi no visas Latvijas, par galvenajiem kritērijiem izvirzot viņu motivāciju piedalīties programmā, kā arī spējas kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Pēc rūpīgas dalībnieku atlases aprīlī un skolu izvēles maijā dalībnieki tiek sagatavoti mācību gada uzsākšanai piecu nedēļu intensīvās mācībās vasarā.


Beidzamais pieteikšanās termiņš, lai programmas dalībnieki jau ar 2010. gada 1.septembri varētu sākt strādāt skolā, ir 31. marts. Ja jūs pazīstat jaunieti (-šus), kas būtu piemēroti programmai, aiciniet viņus pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu programmas mājas lapā www.iespejamamisija.lv , vai iesakiet mums viņu, rakstot uz e-pastu info@iespejamamisija.lv!


Varbūt jūs pats esat tas, kuru meklējam? Nāciet un piesakieties!


Jau šobrīd 22 Latvijas skolās strādā 26 Iespējamās misijas jaunie skolotāji, pierādot sevi gan mācību darbā gan ārpus mācību aktivitātēs un saņemot atzinību gan no skolēniem, gan skolu direktoriem un kolēģiem.


Aicinām atsaukties arī skolas, kuras vēlas un ir gatavas savā saimē uzņemt jaunos skolotājus – Iespējamās misijas dalībniekus. Tiek aicinātas skolas, kas var piedāvāt pilnu slodzi vismaz vienā (vai divos) no šādiem mācību priekšmetiem: matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, sociālās zinības, vēsture, dzimtā valoda un literatūra, svešvalodas (angļu/vācu/krievu), bet izskatīsim pieteikumus arī citiem mācību priekšmetiem. Skolu pieteikumus gaidīsim līdz 15. maijam. Skolu pieteikums rakstāms brīvā formā. Vairāk informācijas mājas lapā www.iespejamamisija.lv sadaļā Skolas.


Nacionāla mēroga izglītības programmu Iespējamā misija dibinājuši Swedbank, Lattelecom un Ideju Partneru Fonds un atbalsta biznesa un ideju līderi Latvijā


Informāciju sagatavoja:
Egija Saļņikova, Iespējamās misijas komunikācijas speciāliste
egija.salnikova@iespejamamisija.lv,26171151


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.