Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola arī šogad turpina rīkot radošās darbnīcas

19.03.2010.

Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola (RMDV) turpina pērn uzsākto tradīciju – radošo darbnīcu rīkošanu vispārizglītojošo skolu 9.klašu skolēniem un Latgales mākslas skolu audzēkņiem. Šogad tās notiks jau 27.martā no plkst.10.00 līdz 14.00.
Radošās darbnīcas plkst.10.00 atklās modes skate skolas lielajā zālē. To piedāvās RMDV Apģērbu dizaina izglītības programmas audzēknes, demonstrējot savu veikumu audumu saspēlē, faktūru dažādībā no vienkārša apģērba komplekta līdz sarežģīta griezuma tērpiem un kolekcijām.


Turpinājumā apmeklētāji gūs informāciju par Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolu,  ieskatu izglītības programmu piedāvājumā, kā arī būs iespēja pašiem pielikt savu roku darbu tapšanā. Piemēram, Keramikas izstrādājumu dizaina izglītības programma uzmanību pievērsīs jau gandrīz aizmirstajām senajām tehnoloģijām. No māla tiks gatavoti puķu podi. Tapušos darbus apdedzinās ugunskurā Mākslas dienu noslēguma pasākumā. Aktivitātes būs arī pārējās izglītības programmās – vides, tekstilizstrādājumu, metālizstrādājumu, apģērbu, koka izstrādājumu dizainā un vizuāli plastiskajā mākslā.


Jāpiebilst, ka šajā mācību gadā paredzētas 3 radošās darbnīcas. Tās durvis vērs katra mēneša pēdējā sestdienā. Radošās darbnīcas īpaši saistošas ir pamatskolu beidzējiem, kuri plāno mācīties ar mākslu un dizainu saistītās izglītības iestādēs. Apmeklējot radošās darbnīcas, audzēkņiem būs priekšrocības iestāties Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā.


Kā iepriekšējā gadā, visus nepieciešamos materiālus radošajās darbnīcās nodrošinās Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola. Gaidām visus interesentus sestdien, 27.martā, plkst.10.00 Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā, Baznīcas 34a, Rēzeknē. Vairāk informācijas pa tālruni: 26632932  (Larisa Tjarve) vai larisatjarve@inbox.lvInformāciju sagatavoja
Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas projektu vadītāja Inga Čekša


Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola
Baznīcas iela 34a, Rēzekne, LV-4601
Tālr./fakss: 64622676
rmv@inbox.lv

Pēdējās izmaiņas: 19.03.2010.