Preiļos notiks seminārs par ERAF līdzfinansējuma saņemšanas iespējām dzīvojamo māju renovācijai

08.04.2010.

Šī gada 8. aprīlī plkst. 11:00 Preiļu Kultūras namā, Raiņa bulvārī 28, Preiļos notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Semināra laikā interesenti tiks informēti par ES aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, ēku siltināšanas ieguvumiem un to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā – no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Dalībai seminārā tiks pieaicināti arī pārstāvji no daudzdzīvokļu mājām, kurās jau ir veikti renovācijas darbi.


Pasākumu organizē Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra, Latvijas Pašvaldību savienība, Preiļu novada Dome sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru.


Semināra mērķis ir aktivizēt privāto un pašvaldību apsaimniekošanas uzņēmumu iesaistīšanos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas procesā, informējot par pieejamo Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai. Pasākuma mērķauditorija ir apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības, dzīvokļu īpašnieki un būvniecības uzņēmumi.


Seminārā piedalīsies Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktors Gatis Ābele un Preiļu novada domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs.


Pēc semināra būs iespēja uzdot jautājumus par projektu sagatavošanu, būvniecības procesa organizēšanu un citiem jautājumiem Ekonomikas ministrijas un Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras, kā arī kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem.


Dalībai seminārā aicinām pieteikties Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrā (65423801; oskars@latgale.lv ) vai Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūrā (67041905, inese.berzina@bema.gov.lv).


Aicinām interesentus izmantot šo iespēju un vienuviet uzzināt par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanas iespējām un ieguvumiem!SEMINĀRA DARBA KĀRTĪBA


10:30 -11:00 Semināra dalībnieku reģistrācija
11.00 -11.30 Semināra atklāšana
11:30 – 13:50 Labais piemērs mājokļu renovācijā 
11:40 – 12:00 Mājas energoefektivitātes paaugstināšana. Jautājumi un atbildes
12:00 – 12:45 Par ES aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”. Jautājumi un atbildes
12:45 – 13:05 Kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā? Jautājumi un atbildes
13:05 – 14:05 Jautājumi un atbildes.

Pēdējās izmaiņas: 08.04.2010.