Ādažu čipsi aicina iepazīties ar pilnu produkta ražošanas ciklu

17.03.2010.

Zīmols Ādažu čipsi šogad turpina organizēt pērn iesāktās skolēnu vizītes uz Latfood ražotni, lai skolēni klātienē iepazītos ar pilnu ražošanas ciklu un uzzinātu, kā Latvijā audzēti kartupeļi top par iecienītajiem Ādažu čipsiem. Ņemot vērā ekskursiju sezonalitāti, uzņēmuma pārstāvji skolēnu intereses pieaugumu prognozē tieši pavasarī, turklāt sadarbībā ar uztura speciālistiem izstrādātā Uzturmācības klases programma ļauj ar jauniešiem atraktīvā veidā pārrunāt sabalansēta uztura nozīmi.


Kristīne Mālniece, AS Latfood mārketinga direktore: „Jāatzīst, ka skolēnu vidū ir ārkārtīgi liela interese iepazīties ar vietējā uzņēmuma ikdienu, turklāt ražošanas procesa norise un iepazīšana ļauj uzskatāmi saprast produkta tapšanu un augstās kvalitātes prasības, kuras tiek ievērotas. Mums kā pašmāju uzņēmumam ir svarīgi parādīt likumsakarīgo ķēdīti – kā tepat audzēts kartupelis nonāk vietējos un ārvalstu veikalos. Protams, esam arī gandarīti, ka jaunieši gūst plašāku redzējumu par dažādām profesijām, piemēram, pārtikas tehnologu un ražošanas speciālistu ikdienas darbu, vienlaikus apzinoties, kāda izglītība ir nepieciešama, lai nākotnē strādātu šajā jomā.”


Kopš 2009. gada AS Latfood telpās ir izveidota Uzturmācības klase, kas ir iekļauta uzņēmuma apmeklējuma programmā. Uzturmācības klases ietvaros tiek skaidrots un rādīts produkta Ādažu čipsi ražošanas process un sniegtas rekomendācijas tā lietošanā.


„Uzturmācības klase ir vide, kurā cilvēks ir atvērts un spēj uztvert informāciju, kas viņam tiek piedāvāta intersentā un atraktīvā veidā. Patīkams pārsteigums, ka jaunieši, apmeklējot Uzturmācības klasi, izrāda ļoti lielu interesi. Turklāt vairāku skolu pasniedzēji, kas jau apmeklējuši Uzturmācības klasi, atzina, ka tas ir lielisks veids, kā papildināt skolēnu zināšanas paralēli mācību stundām skolā, jo Uzturmācības klases apmeklējums ir gan izklaidējošs, gan izglītojošs process,” atklāj Kristīne Mālniece.


Uzturmācības klases un Ādažu čipsi ražotnes apmeklējumi notiek pirmdien, otrdien, trešdien no plkst.10:00 – 16:00 pēc iepriekšēja pieraksta.


Interesenti tiek aicināti aizpildīt pieteikuma anketu www.cipsi.lv  vai pieteikties zvanot pa tālruni 28451361.


AS „Latfood” ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā, ar aptuveni 43% lielu tirgus daļu. Tās specializācija ir kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražošana. Uzņēmums „Latfood” dibināts 1993. gadā. Uzņēmuma produkcija Latvijā galvenokārt tiek realizēta ar zīmolu „Ādažu čipsi”, bet eksporta valstīs ar zīmolu „Taffel”. AS „Latfood” produkcija tiek eksportēta uz Lietuvu, Igauniju, Krieviju, Lielbritāniju, Gruziju, Kazahstānu un Azerbaidžānu.


Vairāk informācijas par “Ādažu čipsiem” www.cipsi.lv vai www.twitter.com/Adazu_cipsi un draugiem.lv domubiedru grupā www.draugiem.lv/Adazu_cipsi

Pēdējās izmaiņas: 17.03.2010.