Kā pirmā no reģionālajām televīzijām uz ciparu apraidi pāriet Vidzemes TV

10.03.2010.

Šā gada 10.martā Vidzemes reģionālā televīzija uzsāka jaunu attīstības posmu, pirmā no Latvijas reģionālajām televīzijām saņemot ciparu televīzijas apraides atļauju. Līdz ar to Vidzemes TV labākajā kvalitātē nu būs pieejams visā Vidzemē – no Ainažiem līdz pat Balviem, kanāla auditoriju palielinot vismaz par 60%.


Līdz šim lielā Vidzemes reģiona daļā Vidzemes TV bija pieejams tikai internetā, jo pieejamās analogās frekvences bija ar salīdzinoši mazu pārklājumu. Pāreja uz ciparu apraidi skatītājiem sniegs daudzas priekšrocības, no kurām galvenās ir apraides tīkla zonas paplašināšanās un skatītāju ērtība, kā arī kvalitāte.


„Uzņēmuma prioritāte vienmēr ir bijusi reģiona auditorija, un arī līdz šim centāmies, lai Vidzemes TV būtu skatāma pēc iespējas plašākā reģionā. Gandarījums, ka turpmāk esošajiem un jaunajiem skatītājiem varēsim piedāvāt ļoti ērtu pakalpojumu. Jaunā apraide un auditorija sniegs ne tikai iespējas, bet arī pienākumus, lai spētu nodrošināt programmu ar labu saturu,” skaidro SIA „Valmieras TV” valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris.


Pirms 3 gadiem uzsāktā sadarbība ar Latvijas Ziņu kanālu Vidzemes reģionālajai televīzijai nodrošinājusi TV kanāla darbību 24 stundas diennaktī. Šī sadarbība turpināsies un tiks pilnveidota, jo tieši šis sadarbības modelis ir nodrošinājis programmas saturisku izaugsmi un pilnvērtīgu programmas izveidi. Lai nodrošinātu visai reģiona auditorijai aktuālu un piemērotu programmu, Vidzemes reģionālā televīzija turpinās meklēt sadarbības iespējas arī ar citām vietējām un reģionālajām televīzijām.


SIA “Valmieras TV” ir vienīgā reģionālā televīzija Latvijā, kas arī pēdējos gados turpināja attīstīt apraides tīklu, izvietojot raidītājus Valmierā, Limbažos, Madonā un Cēsīs, kā arī nodrošināja atsevišķu signāla padevi lielākajām Vidzemes pilsētu kabeļtelevīzijām.


SIA “Valmieras TV” ir lielākais reģionālais mediju uzņēmums Latvijā, kas sevī apvieno reģionālo TV kanālu “Vidzemes Televīzija” (VTV) un reģionālās radio stacijas “Radio Valmiera” un “Radio Skonto Vidzeme”

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.