Online banka – tas ir vienkārši!

02.03.2010.

Latvijas Krājbanka aicina – nāc un mācies lietot Online banku!


No 2. līdz 5.martam visā Latvijā norisināsies Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas organizētais projekts „E-prasmju nedēļa”, kurā piedalās arī vairums Latvijas komercbanku.
Latvijas Krājbanka aizsāks banku aktivitāšu ciklu un 2.martā piedāvās iespēju iepazīties ar Online bankas funkcijām un iespējām. Klienti un interesenti tiks laipni gaidīti 28 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, kur darbosies īpaši bankas konsultanti.


Konsultanti demonstrēs Online banku un apmācīs, kā ikdienā saņemt bankas pakalpojumus no jebkuras vietas, kur pieejams internets. Interesenti varēs uzzināt:
– kā uzsākt Online bankas lietošanu;
– kā veikt pārskaitījumus un samaksāt rēķinus bez komisijas maksām, izmantojot bankas paraugus;
– kā noformēt noguldījumu ar izdevīgāku procentu likmi;
– ko var uzzināt, aplūkojot konta vēsturi;
– kā pieteikties pensiju otrajam līmenim, nedodoties uz klientu apkalpošanas centru;
– kā atjaunot informāciju par sevi (tel. nr., adrese, e-pasts);
– un citu noderīgu informāciju.


Bankas konsultanti labprāt atbildēs arī uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.


Online bankas prezentācijas notiks Rīgā, Jelgavā, Bauskā, Dobelē, Tukumā, Kuldīgā, Talsos, Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Valmierā, Madonā un Cēsīs. Plašāka informācija par klientu apkalpošanas centru darbalaikiem pieejama bankas mājas lapā www.lkb.lv.


Arī pēc e-prasmju nedēļas interesenti tāpat kā līdz šim tiek aicināti apmeklēt jebkuru Latvijas Krājbankas klientu apkalpošanas centru visā Latvijā un turpināt iepazīties ar Online banku un tās jauninājumiem.Kristīne Ozolniece
Latvijas Krājbanka
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.