Vieglatlētu panākumi Kuldīgā

13.02.2010.

Ar veiksmīgiem startiem Kuldīgā var lepoties Preiļu novada BJSS vieglatlēti. 13. – 14. februārī Latvijas čempionātā telpās „A” grupai un junioriem četras medaļas izcīnīja vecākās grupas jaunieši. Pie savas otrās medaļas Latvijas čempionātā šogad tika Ronalds Vucāns – šoreiz godalgai kārtslēkšanā ar rezultātu 4 metri 30 centimetri – zelta spīdums. Treniņos ieguldītā darba augļus plūca Dairis Rinčs (treneris L.Valdonis) – sudraba godalgas gan tāllēkšanā ar rezultātu 6 metri 40 cm, gan trīssoļlēkšanā 13 m 10 cm. Viņam būs iespēja sevi apliecināt U18 Baltijas valstu sacensībās valsts izlases sastāvā 6. martā.


Iespējams, Tomam Kunakovam (treneris L.Valdonis) prieks par bronzu 3000 m distancē būtu lielāks, ja rezultāts būtu tuvāks personīgajam sasniegumam šajā disciplīnā. Jācer, ka puisis būs izdarījis pareizos secinājumus un pierādīs, ka ir tiesīgs skaitīties par vienu no labākajiem gargabalniekiem savā vecumā. Jāatzīmē arī Jāņa Sondora (treneris L.Valdonis) sasniegumi – 4.vieta tāllēkšanā (6 m 33 cm) un 10. vieta 300 metros – 0.38:77.


Pārējie vieglatlēti ieguva vietas, atbilstošas ieguldītajam darbam. Tas liek cerēt, ka trenējoties līdz vasaras sezonai rezultāti tiks uzlaboti, un mēs vēl dzirdēsim arī par pārējo vieglatlētu panākumiem āra stadionos. Kā vienmēr rezultāti atrodami www.lat-athletics.lv mājas lapā.


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta speciālists


 

Pēdējās izmaiņas: 13.02.2010.