Preiļu džudistiem trīs godalgas LR meistarsacīkstēs U-17

30.01.2010.

Šī gada 30. janvārī Rīgā notika džudo Latvijas Meistarsacīkstes vecuma grupā līdz 17 gadiem. Šīs bija reitinga turnīrs un līdz ar to arī atlases posms Eiropas Meistarsacīkstēm U17 (izņemot svara kategoriju -46 kg.). Preiļus pārstāvēja pieci džudo sporta kluba „Jaunība LV” audzēkņi.


Savā grupā par Latvijas čempionu kļuva Dāvis Pastars, kurš parādīja ļoti labu sniegumu un neatstāja izredzes saviem konkurentiem. Viņa vecuma un svara kategorijā nenotiek Eiropas meistarsacīkstes U17, tāpēc viņš šogad vēl nedosies pārstāvēt Latviju, bet visas iespējas atkārtot un uzlabot savu sniegumu Dāvim būs arī nākošgad. Labu sniegumu un cīņas sparu demonstrēja arī Iļja Dekterjovs un Jānis Stepiņš, kuriem nedaudz tomēr pietrūka, lai kļūtu par Latvijas čempioniem, un tāpēc šoreiz nācās samierināties ar otrajām vietām savās grupās. Cīņas sparu nodemonstrēja Ingmārs Jemakovičs un Rūdolfs Vaivods un ieņēma dalītu septīto vietu savā grupā.


Džudo sporta kluba „Jaunība LV” treneris Aleksejs Sapegins bija gandarīts par džudistu sniegumu. Treneris norādīja, ka šis esot bijis līdz šim veiksmīgākais Preiļu jauno džudistu starts Latvijas Meistarsacīkstēs. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.