14. februārī Preiļu KN LNT šova „Dziedošās ģimenes” uzvarētāju VĪTOLU ģimenes koncerts. Albuma „Pa kādu trauslu pavedienu” prezentācija.

14.02.2010.

14. februārī plkst. 16.00 Preiļu KN LNT šova „Dziedošās ģimenes” uzvarētāju VĪTOLU ģimenes koncerts.

Ar koncertu Preiļos š.g. 14.februārī plkst. 16.00, LNT šova „Dziedošās ģimenes” uzvarētāji Vītolu ģimene turpinās sadziedāšanos ar saviem atbalstītājiem Latvijā. Paralēli koncertiem Vītolu ģimene aicina visus interesentus uz diskusiju par alternatīvās izglītības jautājumiem, kuriem veltīts jaunizveidotais portāls/sociālā vide www.tavaskola.lv


Jānis Vītols uzsver, ka šī būs sadziedāšanās ar dziļāku jēgu, kuras mērķis ir vairot ticību labajam, sasildīt cilvēku sirdis, tādejādi ļaujot aizplūst iepriekš krātajām negācijām. Vītolu ģimene savus atbalstītājus priecēs ar jau labi zināmām dziesmām no viņu nesen izlaistā albuma „Pa kādu trauslu pavedienu”. Repertuārā tiks iekļautas arī latviešu tautas dziesmas, kas pievēršas saules spēkam, būs arī vairāki pārsteigumi, piemēram, latviešu un ārvalstu autoru populārās mūzikas virziena dziesmas, kurās aizskartas Vītolu ģimenei tuvas tēmas.


Jānis Vītols uzsver, ka domājot par mūsu valsts nākotni, ļoti būtiski ir saprast kurp ved pašreizējā izglītības sistēma un ko tajā iespējams mainīt. Tādēļ Vītolu ģimene un viņu domubiedru grupa sākusi darbu pie jaunas biedrības „Tava Skola” izveides. Šī projekta mērķis ir apzināt alternatīvās izglītības metodes, kā arī koordinēt diskusiju telpu dzīvē un interneta vidē (www.tavaskola.lv) dažādām sabiedrības grupām (vecākiem, bērniem, skolotājiem, oficiāliem institūciju pārstāvjiem),lai izstrādātu konkrētus priekšlikumus, kas sekmētu izglītības vides attīstību Latvijā. Kā vienu no galvenajiem uzdevumiem biedrība izvirza izveidot jaunas, laikmetam atbilstošas apmācības iespējas skolotājiem un iespēju robežās palīdzēt jaunu metodiku ieviešanā esošās mācību iestādēs.


„Šobrīd cilvēkus vieno sajūta, ka jānotiek izmaiņām, taču kur atrast atslēgu, lai atslēgtu krātiņu, kurā atrodas vecā izglītības sistēma? Mēs nevēlamies sistēmas sabrukumu, bet gan mierīgu transformāciju kopīgi meklējot veidus kā veicināt pozitīvas izmaiņas tur, kur cilvēki tām ir gatavi,” uzskata Jānis Vītols.


Biļešu iepriekšpārdošana Preiļu kultūras nama kasē, darbdienās no plkst. 9.00- 17.00
Biļešu cenas: skolēniem Ls 2; pensionāriem Ls 3; pieaugušajiem Ls 4


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.