Turpinās akcija daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem

23.01.2010.

SIA „Preiļu saimnieks” pagājušā gada 19. decembrī Celtnieku mikrorajona daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājiem bija nodrošinājies iespēju bez maksas nodot nolietoto sadzīves tehniku. Iedzīvotāju atsaucība parādīja, ka šāda akcija ir nepieciešama, tāpēc tika nolemts akciju turpināt arī citos Preiļu pilsētas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju mikrorajonos.


Jau 23. janvārī bezmaksas nolietotās elektropreces noteiktajos laikos varēs nodot Rēzeknes ielas mikrorajona iedzīvotāji. Nākošajās sestdienās šāda iespēja tiks piedāvāta arī pārējiem daudzdzīvokļu dzīvojamo māju masīviem. Informācijai par akcijas norises laikiem un grafikiem tiks uzlikti pie attiecīgo daudzdzīvokļu dzīvojamo māju durvīm, tāpēc ņemiet vērā paziņojumos norādīto un izmantojiet iespēju atbrīvoties no nolietotajām un nevajadzīgajām elektroprecēm.


Ja rodas jautājumi par atkritumu šķirošanu vai ja ir nepieciešama palīdzība šīs akcijas laikā atbrīvoties no lielākas nolietotās sadzīves tehnikas iekārtas, tad zvaniet 65307086, 29420721.


Arī turpmāk nevajadzīgo sadzīves tehniku sev izdevīgā laikā (darbdienās) būs iespēja pašiem nogādāt Mehanizatoru ielā 1, Preiļos. Lielāku daudzumu nolietoto dienasgaismas lampu, makulatūras, kartona, stikla taras un PET varat nogādāt uz Rīgas ielu 4, kā arī sašķirotos atkritumus izmest atkritumu šķirošanas laukumu konteineros ar attiecīgas krāsas vāku: stikla burkas, pudeles- konteiners ar zaļu vāku; plastmasas (PET) dzērienu pudeles, metāla bundžiņas, makulatūra, kartons- konteinera ar dzeltenas krāsas vāku.


Par akcijas norisi Celtnieku mikrorajonā:
19. decembrī Celtnieku, Kooperatīva un Viļānu ielu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji līdz plkst. 10.00 pie kāpņu telpas durvīm varēja atstāt nolietotos ledusskapjus, televizorus, veļas mašīnas u.c. nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas. Noteiktajos grafikos SIA „Preiļu saimnieks” strādnieki atstāto savāca un nogādāja uz noliktavu, no kuras šī tehnika tālāk tiks nodota utilizācijai. Akcijas dienā no Celtnieku, Kooperatīva un Viļānu masīviem tika savākta pilna vaļēja kravas piekabe ar dažāda veida nolietotajām elektroprecēm.


Vineta Igolniece,
SIA „Preiļu saimnieks” atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.