Finišējis Preiļu novada čempionāts volejbolā

17.01.2010.

Ar skaistām, aizraujošām un neprognozējamām finālspēlēm finišēja Preiļu novada čempionāts volejbolā. Vispirms sestdien „play off” spēlēs tika noskaidroti finālspēļu pāri.


Tā vispirms nervozā spēlē A/S „Preiļu siers” piespieda kapitulēt Pelēču jaunos volejbolistus un kvalificējās spēlei par 5. vietu. Otrajā spēlē, lai noskaidrotu veiksmīgāko, bija nepieciešami pieci seti un tikai piektā setā galotnē meistarīgāki izrādījās „Remix” puiši, kuru spiedienu neizturēja Preiļu 2.vidusskolas jaunie volejbolisti.


Saspringtās spēlēs finālisti tika noskaidroti arī vadošajā četriniekā. Pirmajā spēlē trijos setos Stabulnieki tika galā ar Saunas volejbolistiem, atstājot otrajiem iespēju pacīnīties par bronzas medaļām. Otrajā pusfinālspēlē Domes volejbolisti četros setos revanšējās par zaudējumu priekšsacīkstēs Riebiņu volejbolistiem, kuri tika uzskatīti par galvenajiem favorītiem.


Svētdien notika galīgā vietu dalīšana. Tā septītajā vietā ierindojās Pelēču jaunie censoņi, atstājot aiz sevis pēdējo spēļu neveiksminiekus – Preiļu 2.vidusskolas puišus. Spēlē par 5. vietu pēc piedzīvotā stresa pirmajā setā pieredzējušie A/S ”Preiļu siers” volejbolisti spēja savākties un nolikt pie vietas pāri darīt gribētājus – remixiešus četros setos. Un tad sekoja saldais ēdiens skatītājiem – divas aizraujošas piecsetu spēles ar uzvarētāja noskaidrošanu pašās galotnēs.
Pēc diviem pārliecinošajiem pirmajiem setiem sāka buksēt riebiņiešu spēles mašīna. Saunas puiši spēja atgūties un ievirzīt spēles gaitu sev labvēlīgā gultnē. Tā ir tā retā reize, kad Riebiņi paliek bez medaļām.


Elektrizēta gaisotne bija pirms finālspēles – Stabulnieki bija gatavi izmantot iespēju pirmoreiz savā īpašumā iegūt uzvarētāju kausu.


Savu komandu atbalstīt kuplā pulkā zālē bija ieradušies domes darbinieki un daudzie preilieši. Tas palīdzēja komandai kritiskos brīžos saņemties un likās, ka skatītāji tiks atalgoti par nesavtīgo atbalstu, bet tomēr vairāk spēka, kā izrādījās, bija jaunajiem Stabulnieku puišiem – pelnīta uzvara, pie kuras iets vairāku gadu garumā.1. vieta – “Stabulnieki”2. vieta – “Dome”3. vieta – “Sauna”


Par vērtīgākajiem spēlētājiem tika atzīti Guntis Belkovskis (Stabulnieki), Mārtiņš Civkors (Dome) un Jurijs Dmitrjevs (Sauna).


Drīzumā skatītāju uzmanību pārņems telpu futbols – līdzjutējus gaida aizraujošas Preiļu novada atklātā čempionāta spēles Preiļu 1. pamatskolas sporta zālē.


Leonīds Valdonis,
sacensību galvenais tiesnesis, Preiļu novada sporta metodiķis


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.