Labdarības organizācija „Gaišie spārni” iepriecināja Preiļu novada ģimenes

04.01.2010.Labdarības organizācija „Gaišie spārni”, kas palīdz maznodrošinātām ģimenēm, 2009. gada nogalē jau trešo reizi viesojās Preiļu novadā. Sadarbībā ar Preiļu novada bāriņtiesu un novada dzīvokļu speciālisti Zentu Andrejevu tika apsekotas ģimenes un noskaidrots, kas tām vairāk nepieciešams. „Gaišie spārni” ģimeņu sapņus pārvērta īstenībā.


19. decembrī no Rīgas uz Preiļiem atbrauca jaunieši no labdarības organizācijas un devās pie ģimenēm ar lieliem, labdarībai saziedotiem maisiem ar mantām, labu noskaņojumu un atvērtu sirdi. Gan lielajiem, gan mazajiem bija prieks par dāvanām, apģērbu, apaviem un saimniecībā noderīgām lietām: mēbelēm, ledusskapi, televizoru. Šoreiz apmeklēto skaitā bija divpadsmit ģimenes no Preiļu, Pelēču un Saunas pagastiem, kuru vecākiem nesen atjaunotas aprūpes tiesības vai daudzbērnu ģimenes. Saziedotās mantas tika nogādātas arī Preiļu 1. pamatskolas, Preiļu 2. vidusskolas un Preiļu novada vakara /maiņu/ un neklātienes vidusskolas skolēniem. 20. decembrī Salas pamatskolā tika rīkota eglīte ar koncertu, rotaļām un dāvanām.


Gribu teikt lielu paldies labdarības organizācijai „Gaišie Spārni”, tās vadītājai Mārai Plaudei, visiem tiem jauniešiem, kuru vaļasprieks ir labdarība, par sagādāto prieku un svētku noskaņojumu, par atbalstu cilvēkiem, kuriem tas nepieciešams.


Ceram uz sadarbību arī 2010. gadā!


Anda Mihailova,
Preiļu novada bāriņtiesas priekšsēdētāja

Pēdējās izmaiņas: 04.01.2010.