Patīkama atgriešanās Salas pamatskolā pēc brīvlaika

06.01.2010.

2010. gada 6. janvāris – pirmā skolas diena, kad skola mūs sagaidīja silta, sakopta, un smaidīgu skolotāju pilna. Skolas pagalmā apsnigusi eglīte ar krāšņo ziemas rotu. Skaisti. Vienkārši burvīgi.

6. janvāris ir Zvaigznes diena, un pēc katoļu kalendāra – Triju Ķēniņu diena. Kopā ar vecākiem, vecvecākiem, kristīgās mācības skolotāju Zitu Pastari devāmies uz Smelteru lūgšanu namu uz svēto misi.

Pieniņu Romas katoļu draudzes prāvests Aigars Bernāns ar lūgšanu sasildīja mūsu sirsniņas un deva svētību turpmākajam mūsu darbam.

Pēc svētās Mises tika iesvētīts skolas internāts, kurā dzīvo 12 bērni.

Ar to mūsu pirmās dienas pārsteigumi nebeidzās. Mūsu skolas ar kulināriju visvairāk saistītā vecmāmiņa Anna Konstantinova sūtīja kārtējo pārsteigumu – 4 piparkūku mājiņas, kuras līdz jumtam bija pildītas ar piparkūkām. Un vēl kasti ar piparkūkām. Šīs mājiņas tika ceptas, rotātas un celtas divas nedēļas. Bez tam šādas mājiņas jau piekto gadu ir citādākas gan celtniecības, gan stāvu skaita un noformējuma, gan to piepildījuma ziņā.

Annas kundze savu mūžu ir smagi strādājusi, bijusi izsūtāmo sarakstos, izaudzinājusi trīs bērnus un šodien jau ir piecu mazbērnu vecmāmiņa. Viņa vienmēr ir sirsnīga, smaidoša, izpalīdzīga un atvērta, vienmēr gatava palīdzēt.

Mēs, Salas pamatskolas skolēni, skolotāji, sakām lielu, mīļu, sirsnīgu paldies visiem kopā un katram atsevišķi par jaukajiem pārsteigumiem jaunajā mācību gadā!

Centīsimies mācīties ar lielu prieku un maksimālu atdevi, jo jūtam, ka mūs mīl.

Mēs arī Jūs visus mīlam.

Valentīna Liniņa,
Salas pamatskolas direktore

Pēdējās izmaiņas: 06.01.2010.