Aizvadītas priekšsacīkšu spēles

20.12.2009.

20.decembrī aizvadītas pēdējās priekšsacīkšu spēles Preiļu novada čempionātā volejbolā. Tagad volejbolistiem gandrīz kā visiem sportistiem sekos atelpa – Ziemassvētku un Jaungada brīvdienas, lai pēc tam 9. un 10. janvārī „izspēlētu” galīgo vietu sadalījumu un noskaidrotu uzvarētāju.


Sievietēm bronzas medaļu liktenis izšķirsies Preiļu un BJSS meiteņu spēlē, bet čempionu nosaukumu izšķirs Līksnas un Jēkabpils dāmu spēkošanās 9.janvārī. Gribu piebilst, ka šajā dienā spēles notiks Preiļu 1.pamatskolas sporta zālē. Vīriešu sākotnējā spēkošanās parādīja, ka pēc spēku samēriem divas komandu grupas. Pirmā tad arī cīnīsies par medaļām, bet otrā sadalīs secību no 5. līdz 8.vietai. Līdz pašām priekšsacīkšu beigām nebija skaidra ceturtā komanda, kura tad cīnīsies par medaļām. Galvenie intrigas varoņi šoreiz bija Saunas un A/S „Preiļu siers” volejbolisti. Leģionāri uzvaras kausus šoreiz par labu nosvēra pirmajiem. Vīri punktu uz i pieliks 10.janvārī BJSS sporta zālē. Staigāšana no zāles uz zāli saistīta ar ieplānotajām sacensībām galda tenisā 9. janvārī.


Jācer, ka atlikušajā laika sprīdī volejbolisti sagādās kādu pārsteigumu ne tikai pretiniekam, bet arī skatītājiem. Visiem jaukus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta metodiķis

Pēdējās izmaiņas: 20.12.2009.