Preiļu novada vakara (maiņu) un neklātienes vidusskola semestri noslēgs ar „Balto rītu” 22. decembrī

22.12.2009.

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem ved mūs pretim kādam baltam klusumam, aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts, kas mums atkal no jauna jāatrod.


Tāpēc šajā Adventes laikā saglabāsim mieru, gaidīšanas prieku, darīsim savu ikdienas darbu, neskatoties uz „dižķibelēm” un grūtībām, ko mums sagādājis šis laiks un Ministru kabineta noteiktie nodokļu paaugstinājumi.


30. novembrī Preiļu novada vakara (maiņu) un neklātienes vidusskolā iededzām pirmo svecīti Adventes vainagā – mūžīgās atdzimšanas simbolā, katru nākošo pirmdienu liesmiņu skaitu papildinot. Skolas vainagu gatavoja floristikas pulciņa dalībnieki skolotājas Lidijas vadībā. Pirmo svecīti šogad iededza skolotāja, direktores vietniece Sandra Zagorska – mūsu skolas skolēnu izvirzītā „Atraktīvākā skolotāja” titula ieguvēja.


Semestri noslēgsim ar „Balto rītu” 22.decembrī, ar Ziemassvētku eņģeļiem un laba vēlējumiem sev un saviem mīļajiem. Ēdīsim zirņus, lai Jaunajā gadā mazāk bēdu, raižu un asaru. Lai mūsu varas vīri un sievas nedomātu par skolu slēgšanu, bet to saglabāšanu un iesākto labo darbu turpināšanu.


Cerēsim uz baltu sniegu Ziemassvētkos un Saeimas gaišo prātu labām domām un darbiem, rūpējoties par tautas, ne tikai savu labklājību!


Klavdija Zarāne,
Preiļu novada vakara (maiņu) un neklātienes vidusskolas direktore


 

Pēdējās izmaiņas: 22.12.2009.