13. decembrī Preiļos iedegs pilsētas svētku egli

13.12.2009.

Trešajā Adventē – 13. decembrī plkst. 15.00, visi tiek aicināti uz pilsētas svētku egles „Gaismas svētkiem”, kuru galvenā doma – ienest gaišumu un prieku vistumšākajā gada laikā, sagaidot Ziemassvētkus.


Pirms egles iedegšanas pilsētas centrālajā laukumā izskanēs vairāku novada iestāžu darbinieku sveicieni dižajai eglei un novada ļaudīm. Skanēs dziesmas un Ziemassvētku stāstiņi Preiļu novada domes darbinieku, Preiļu 1. vidusskolas, Preiļu 2. vidusskolas, Preiļu Mūzikas un mākslas skolas, Preiļu Bērnu un jauniešu centra, Preiļu bibliotēkas, Preiļu pirmskolas iestādes „Pasaciņa” kolektīvu izpildījumā. Pirms egles iedegšanas novada iedzīvotājus sveiks domes priekšsēdētājs Aldis Adamovičs. Preiļu lielajiem un mazajiem iedzīvotājiem laba vēlējumus nesīs arī SWED bankas Preiļu nodaļas kolektīvs, būs dažādi pārsteigumi.


Par pilsētas svētku egles uzstādīšanu un sapošanu rūpējas SIA „Preiļu saimnieks” kolektīvs sadarbībā ar Preiļu novada domi un Preiļu novada Kultūras centru.


Egles iedegšanas pasākums parasti pulcina dažādu vecumu novada iedzīvotājus, lai ar dziesmām un teatralizētām izdarībām bagātinātu Ziemassvētku gaidīšanas laiku.


Maija Paegle,
sabiedrisko attiecību speciāliste


 

Pēdējās izmaiņas: 13.12.2009.