Olimpiskajā Sporta centrā notiks Ģimeņu sporta festivāls

19.12.2009.

19. decembrī visas ģimenes ir aicinātas piedalīties Ģimeņu sporta festivālā – kopā ar Ziemassvētku vecīti un rūķiem spēlēt spēles, piedalīties stafetēs, veikt jautrus uzdevumus un pavadīt aktīvu dienu kopā ar ģimeni. Ģimeņu sporta festivāls notiks Rīgā, Olimpiskajā Sporta centrā, dalība – bezmaksas! Festivālu organizē Latvijas tautas sporta asociācija (LTSA).


Ģimeņu sporta festivāls sāksies plkst. 12.00 (reģistrācija no plkst. 11.30). Festivāla laikā ikviens – gan liels, gan mazs – varēs piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs, spēlēs un stafetēs, ar skriešanas, lekšanas, mešanas un citiem uzdevumiem. Būs gan visiem zināmas spēles, gan iespēja izmēģināt kaut ko jaunu. Sacensībās var piedalīties ģimenes, kurās ir vismaz viens 6 – 12 gadus vecs bērns, taču darīt būs ko arī jaunākiem sportotgribētājiem, tādēļ aicināts ikviens, līdzi nepieciešams vien sporta tērps un vēlme aktīvi atpūsties!


Būs arī aktivitātes baseinā, tādēļ, ņemiet līdzi peldtērpus.


Šogad šis būs sestais un noslēdzošais LTSA organizētais Ģimeņu sporta festivāls, jo visa gada garumā notika vēl pieci ģimeņu festivāli dažādās Latvijas vietās – Rēzeknē, Rīgā (LIDO Atpūtas centrā), Slēpošanas un atpūtas parkā “Ozolkalns” (Cēsu rajonā), Rīgā pie veikala “Elkor Plaza” un Ventspilī.


Daudzas ģimenes festivālos ar lielu aizrautību piedalās regulāri, piemēram Lemantoviču ģimene par piedalīšanos vienā no festivāliem saka: “Mēs bijām pirmo reizi, bet abi bērni un mēs ar vīru bijām sajūsmā! Stafetes bija fantastiskas! Pirmo reizi redzēju bērnus sportojam ar tādu azartu! Man liekas, viņi pārspēja paši sevi!”


LTSA Ģimeņu sporta festivālus organizē jau trešo gadu,  lai veicinātu ģimeņu saliedēšanu un popularizētu fiziskās aktivitātes kā neatņemamu veselīga dzīvesveida sastāvdaļu.Sīkāku informāciju par pasākumu un pieteikuma anketas iespējams iegūt LTSA mājas lapā www.sportsvisiem.lv, zvanot pa tālruni 67226215, vai rakstot e-pastu ltsa@riga.lv.


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.