Rīgā gaidāms ledus skulptūru šovs

11.12.2009.

No 11. līdz 20.decembrim pie t/p „Alfa” būs iespējams apmeklēt vērienīgu ledus skulptūru šovu. Interesenti varēs uz vietas vērot kā no milzīgiem ledus klučiem top īsti mākslas darbi, kā arī apmeklēt ledus skulptūru izstādi.


Rīdziniekus šogad pirmssvētku steidzīgajā laikā gaida īpašs pārsteigums – vienīgais Rīgā ledus šovs un ledus mākslas darbu izstāde „Ledus laikmets Alfā”, kas norisināsies pie t/p „Alfa” no 11. līdz 20.decembrim. Apmeklētāji varēs uz vietas vērot kā talantīgais ledus tēlnieks Krists Zariņš no lieliem ledus klučiem izveido īstus mākslas darbus, kuros varēs atpazīt arī tautā iemīļotus multfilmu varoņus, dzīvnieku figūras un citus šī mākslas veida šedevrus. Ledus mākslas darbi piedos svētku gaidīšanas laikam atbilstoši ziemīgu atmosfēru.


Ledus skulptūru ekspozīcija būs apskatāma pie t/p Alfa (C ieeja, blakus Rimi) speciāli iekārtotā teltī un atvērta apmeklētājiem ik dienas no plkst. 10:00 līdz 21:00 .


Ledus skulptūru autori ir Latvijā ievērojamākie ledus un smilšu tēlnieki Krists Zariņš un Uldis Zariņš, kas jau vairākus gadus piedalās dažādos ledus un smilšu skulptūru festivālos, kā arī tēlniecības performancēs ar citiem materiāliem. Savu ilggadējo pieredzi abi mākslinieki bagātinājuši dažādos semināros, simpozijos, izstādēs un starptautiski atzītos konkursos, kuros guvuši arī godalgotas vietas un apbalvojumus.


Ledus skulptūru izveidei  pie Alfas tēlnieki izmantos vairāk kā 6 tonnas ledus sadalītu 40 ledus gabalos!


Papildu informācija par ledus skulptūru izveidi un autoriem:


www.artofuldis.com, Krists Zariņš, Tel. 26352428


t/p „Alfa” sabiedrisko attiecību koordinatore:
Sintija Kvasova
e-mail:
sintija.kvasova@ka.lv
Mob. +371 29419656


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.