Dāvini Dziesmu saini savai skolai! Latvijas Komponistu savienība aicina dāvināt skolām Dziesmu saini „Sirds ar sirdi draudzējas“

26.11.2009.

Dziesmu sainis ir krāsains, skanīgs projekts – nošu grāmata, mūzikas CD un gadalaiku dziesmu kalendārs nākamajam gadam. Komponista Māra Lasmaņa mūzika un Pētera Brūvera dzeja iedvesmoja trīs krāsu burvjus – jaunus māksliniekus: Līgu Delveru, Ievu Nagliņu un Svenu Neilandu. Viņi uzzīmēja dziesmas. Dziesmu sainī mazajiem ir pavasara, vasaras, rudens un ziemas dziesmas, ko iedziedājis Valmieras bērnu mūzikas skolas koris. Tur atradīsiet arī dziesmu fonogrammas Quintus Anima izpildījumā un melodijas trompetista Jāņa Porieša spēlē.


Nākamā gada dziesmu kalendārs ir lielo krāsu burvju kopdarbs, bet nošu grāmatas melnbaltās lapas iedvesmos pašus mazos māksliniekus varenai izkrāsošanai. Dziesmu sainis ir piepildīts un skaisti iepakots dizaina aģentūrā “Due”.


Dziesmu saiņa labais gariņš ir mazais Ežulis. Viņš aicina: „Darbosimies kopā, skolā vai ģimenē: dziedāsim mīļas dziesmas, lai siltums nepazūd ziemas naktī, lai ceļo no sirds uz sirdi līdz jauniem saulgriežiem!“


Lai Dziesmu sainis nonāktu visās Latvijas skolās, ikviens tiek aicināts kļūt par dāvinātāju. Akcijas mājaslapā www.sirdsarsirdi.lv jānoklikšķina Ežuļa poga ar draudzīgo uzrakstu „Dāvināt“ un jāaizpilda nepieciešamā informācija dāvinājuma veikšanai. Lai viens Dziesmu sainis nonāktu mūzikas skolotāja rokās, jāziedo vien pieci lati.  Ar Dziesmu saiņa nogādāšanu palīdzēs Latvijas pašvaldības.


Tikai dāvinātājiem mājaslapā būs unikāla iespēja iegādāties Dziesmu saini arī savā īpašumā par tādu pašu summu – pieciem latiem. Dziesmu sainis būs iegādājams tikai akcijas mājaslapā www.sirdsarsirdi.lv.


Ežuļa gaitas atbalsta arī www.ziedot.lv.


Agita Pusvilka,
projekta kuratore
E-pasts:
ezulis@sirdsarsirdi.lv
Mobilais tālr.: +371 29157518
www.sirdsarsirdi.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 26.11.2009.