Preiļu džudistu panākumi Tartu

14.11.2009.

Šī gada 14. novembrī Igaunijas pilsētā Tartu nolika „XI Tartu DUMLE JUDOCUP 2009”. Turnīrs bija starptautisks un tajā piedalījās džudisti no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas.

Turnīrā Preiļus pārstāvēja septiņi jaunie džudisti, kuri parādīja labu sniegumu un līdz ar to arī sasniedza atzīstamus rezultātus. Armands Višņevskis savā svara un vecuma grupā pārspēja savus konkurentus un izcīnīja 1. vietu. Agnete Landsberga arī parādīja ļoti labu sniegumu un izcīnīja 2. vietu. Labi rezultāti arī Jānim Stepiņam – 5. vieta, Dāvim Pastaram – 5. vieta un Iļjam Dekterjovam – 7. vieta. Līdz rezultātiem šoreiz nedaudz pietrūka Rudim Vaivodam un Andrejam Umaņecam.

Nākošie starti dažiem no Preiļu džudistiem būs jau 28. novembrī, kad Rīgā notiks Latvijas Čempionāts.

Pēdējās izmaiņas: 14.11.2009.