Visi Latvijas ražotāji tiek aicināti piedalīties izstādē

10.11.2009.

2010.gada 25. – 27. martā Olimpiskajā Sporta centrā notiks iespējams gada nozīmīgākā izstāde – gadatirgus “Ražots Latvijā 2010”. Pēc deviņu gadu pārtraukuma visas Latvijas tautsaimniecības nozares tiek aicinātas sanākt vienuviet, lai prezentētu savus jaunos un esošos produktus un pakalpojumus.


Izstādes mērķis ir rast eksporta tirgus Latvijas ražojumiem un pakalpojumiem. Izstāde – gadatirgus „RAŽOTS LATVIJĀ” atspoguļos Latvijas uzņēmējdarbības attīstības tendences, sniegs priekšstatu par ražotāju nozaru dažādību, uzskatāmi parādīs Latvijas ražotāju konkurētspējīgo produkciju, dos iespēju veidot eksporta kontaktus. Uzmanības centrā būs Latvijas ražotājs, neatkarīgi no tā lieluma, nozīmības vai popularitātes!


“Ekonomiskā krīze ir izmainījusi uzņēmējdarbību Latvijā. Daudziem ir izveidojies stereotips, ka Latvijā vairāk nekas netiek ražots. Tā nav. Latvijā ražoja, ražo un ražos! Tāda ir mana pārliecība! Šobrīd SIA „Kelle Expo” ir uzņēmusies risku organizēt šādu pasākumu, lai atbalstītu Latvijas ražotājus un palīdzētu viņiem atrast eksporta tirgus iespējas. Neviens mūsu vietā neko nedarīs, tādēļ es aicinu visus Latvijas ražotājus neapstāties pie grūtībām, bet cīnīties un saglabāt ražošanu, aktīvi meklēt iespējas savu produktu eksportēt. Izstāde būs labs stimuls jaunām biznesa iespējām,” saka SIA „Kelle Expo” vadītājs Erlens Kelle.


Trīs dienu laikā izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespējams piedalīties semināros, konkursos, uzzināt vairāk par Latvijā ražotiem produktiem un pakalpojumiem, izmēģināt tos, kā arī iegādāties.


SIA „Kelle Expo” vadītājs Erlens Kelle uzskata, ka „apstākļos, kad svarīgi radīt konkurētspējīgu preci un pilnveidot izmantojamās tehnoloģijas, dalība izstādē ikvienam Latvijas ražotājam radīs iespēju reklamēt savas preces un pakalpojumus, veidot sadarbību ar citiem Latvijas uzņēmējiem un ārvalstu biznesa pārstāvjiem”. Ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras līdzdalību izstādi organizēti gatavojas apmeklēt vairāki simti uzņēmēju un pašvaldību pārstāvju no Eiropas un NVS valstīm, kas Latvijas uzņēmējiem var būt kā labs atspēriena punkts jaunām biznesa iespējām.


Šobrīd ikviens Latvijas uzņēmējs, kas vēlas prezentēt savus produktus vai pakalpojumus, ir aicināts pieteikties dalībai izstādē. Plašāka informācija www.kelle.lv


Izstādi organizē  SIA “KELLE EXPO”.


 

Pēdējās izmaiņas: 10.11.2009.