T/c „Oga” kļūst par iecienītu iepirkšanās un atpūtas vietu Preiļos

10.11.2009.


Kopš šī gada 5. septembra Preiļiem ir sava odziņa- t/c „Oga”, kas pulcē Preiļu un Preiļu apkārtnes iedzīvotājus un viesus ikdienas steigā un svētkos. Līdz šim notikuši vairāki pasākumi- ar daudzveidīgiem tirdziņiem, neparastām atrakcijām un labdarības akciju. T/c „Oga” ir nolēmis turpināt iesākto un sola iepriecināt Preiļu iedzīvotājus, dāvinot svētku sajūtu ikdienā ne tikai ar vilinošiem preču piedāvājumiem un atlaidēm, bet arī rīkojot dažādus pasākumus ģimenēm. Pavisam drīz būs gada baltākie svētki, kur „Ogas” Ziemassvētku vecītis iepriecinās ikvienu sirsniņu un liks noticēt brīnumiem, bet pirms t/c pārtikas veikals „Primo food” piepildīs kāda sen lolotu sapni un 18. novembra lielajā izlozē dāvinās ledusskapi un citas vērtīgas balvas.


T/c „Oga” priecājas par saviem apmeklētājiem, kas piedalījās „Ogas” rīkotajos svētkos. 5. septembrī. „Oga” pulcēja lielus un mazus uz atklāšanas svētkiem, kur ciemiņus sagaidīja dažādās atrakcijas, iespēja iepirkties krāsainā tirdziņā, apmainīties ar dažādām neparastām konservēšanas receptēm un izmērīt asinsspiedienu. Kopā ar atraktīvo TV raidījumu vadītāju Uģi Jokstu ikviens varēja piedalīties dažādos konkursos un iegūt noderīgas balvas. „Oga” dāvināja krāsainu un dzīvespriecīgu rotaļu laukumu mazajiem apmeklētājiem, tā kļūdama par vienīgo tirdzniecības centru ģimenēm ar bērniem Preiļos.


Savukārt 17. oktobrī notika rudens jampadracis ģimenēm, kur tika nodibināts hokeja kluba „Dinamo Rīga” Preiļu fanu klubs, kurš var lepoties ar 100 biedriem. Bez tam, notika krāsainu un neparastu gumijnieku modes skate un gumijnieku apgleznošana, labdarības akcija, kur ikviens apmeklētājs tika aicināts atnest šalli. Kopskaitā tika atnestas 80 šalles, kas nu atradušas savus jaunos saimniekus un silda tos drēgnajos rudens vakaros. Paldies par Jūsu sirdssiltumu šajā drūmajā laikā! Rudens jampadracī „Ogas” apmeklētājus sildīja ar mīlestību gatavota pusdienu zupa. Tā varētu kļūt par īpašo „Ogas” tradīciju svētkos- silta pusdienu zupa vai kāds cits gardums ikvienam apmeklētājam.


T/c„Oga” no sirds pateicas ikvienam apmeklētajam gan ikdienā, gan svētkos, jo tikai kopējiem spēkiem mēs varam izveidot tādu tirdzniecības centru, ar kuru lepotos katrs! Tiekamies 18. novembrī, kur varēsim izaicināt savu veiksmi, piedaloties dažādās trakās atrakcijās, kā arī būt līdzās „Primo food” grandiozajā izlozē. Taču jau decembrī „Ogas” jautrais Ziemassvētku vecītis rādīs ne tikai dažādus brīnumus, bet arī iepriecinās ar dāvaniņām! Iespējams notiks pirmais Latvijas pikošanās čempionāts! Izbaudi svētkus kopā ar „Ogu”!


Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.