Veselības inspekcijas Latgales kontroles nodaļa Daugavpilī maina savu atrašanās vietu

02.11.2009.

Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) informē, ka pirmdien, 2009.gada 2.novembrī, tiek mainīta Latgales kontroles nodaļas adrese – turpmāk apmeklētāju pieņemšana tiks nodrošināta Daugavpilī, Saules ielā 5 (2.stāvā). Darba laiks: darba dienās 8:30 -12:30 un 13:00 – 17:00. Tālrunis informācijai 65424547, e-pasts: latgale@vi.gov.lv.


Reģionālās kontroles nodaļās iedzīvotājiem ir iespēja vērsties ar iesniegumiem, kā arī saņemt konsultācijas un atbildes uz neskaidriem jautājumiem  par Inspekcijas kompetences jomām: medicīniskās aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitāti, epidemioloģisko drošību, vides higiēnu, dzeramā ūdens, trokšņu, kosmētikas līdzekļu, ķīmisko vielu un produktu uzraudzību, kā arī zāļu kontroli.
 
No 2009.gada 1.septembra Inspekcija ir pārņēmusi daļu no likvidētās Sabiedrības veselības aģentūras funkcijām – slimību riska faktoru uzraudzību (izņemot infektoloģijas slimības), tādu vides faktoru uzraudzību, kas izraisa  saslimšanu, kā arī veselības veicināšanas uzraudzību, kas tiek īstenota Latvijas reģionos.
 
Savukārt no 2009. gada 1.oktobra Veselības inspekcijas pārraudzībā ir ārstniecības iestāžu reģistra papildināšana un informācijas aktualizēšana, ārstniecības personu reģistra un ārstniecības atbalsta personu reģistra uzturēšana, kā arī medicīnas ierīču lietotāju, ražotāju un tirgus uzraudzība. No oktobra Inspekcijas veic arī veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespēju un to sniegšanas uzraudzību, pārbaudot to atbilstību normatīvajiem aktiem un līgumiem.Veselības inspekcija atrodas Rīgā, Klijānu ielā 7.


Tālruņi uzziņām:
Veselības inspekcija: 67819671, fakss: 67819672
vi@vi.gov.lv, www.vi.gov.lv


Informāciju sagatavoja:
Veselības inspekcijas
Komunikācijas nodaļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Ieva Raboviča
E-pasts:
ieva.rabovica@vi.gov.lv 

Pēdējās izmaiņas: 02.11.2009.