Semināru cikls „Inovāciju motivācijas semināri Latvijas reģionos” (16. novembrī Līvānos)

16.11.2009.

Šī gada novembrī un decembrī visā Latvijā notiks „Inovāciju motivācijas semināri Latvijas reģionos”, kas tiek rīkoti semināru cikla „Inovatīvo ideju autoriem” ietvaros.
Inovāciju motivācijas semināru cikla ar nosaukums „Kļūsti par inovatoru jeb inovatīvās uzņēmējdarbības uzsākšanas aspekti” mērķis ir sniegt priekšstatu par inovatīvu uzņēmējdarbību un tās attīstības iespējām, kā arī iespējām iesaistīties inovatīvā uzņēmējdarbībā. Izglītot sabiedrību par pieejamajiem atbalsta instrumentiem, kas tiek piedāvāti inovatīviem uzņēmumiem to izveides un attīstības stadijā


Semināru cikla mērķauditorija ir visas Latvijas iedzīvotāji, kuri vēlas uzzināt vairāk par inovācijas jēdzienu. Šajos semināros būs iespēja iegūt vispārīgu priekšstatu par inovatīvu uzņēmējdarbību un tās attīstības iespējām, kā arī iespējām iesaistīties inovatīvā uzņēmējdarbībā. Tiks sniegta praktiska informācija par atbalsta instrumentiem, kas tiek piedāvāti inovatīviem uzņēmumiem to izveides un attīstības stadijā. Tiks piedāvāti praktiski uzdevumi iegūtās informācijas nostiprināšanai.


Dalība seminārā ir bez maksas.


Semināru norises laiki – 9.novembrī Kuldīga, 10. novembrī Valmierā, 11. novembrī Jelgavā, 16. novembrī Līvānos un 8.decembrī Rīgā.


Sīkāka informācija par semināru ciklu „Inovatīvo Ideju autoriem” un pietiekšanās semināriem LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv.


Semināru cikls „Inovatīvo ideju autoriem” tiek rīkots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros un to līdzfinansē  Eiropas Reģionālais attīstības fonds un Eiropas Savienība. Semināru ciklu organizators konsultāciju uzņēmums Grupa93 SIA.


Papildu informācija:
Grupa93 SIA
Anita Beikule
67217043
E-pasts
seminari@grupa93.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 16.11.2009.