30. oktobrī Preiļu novadu darba vizītē apmeklēs kultūras ministrs Ints Dālderis

30.10.2009.

30. oktobrī darba vizītē Preiļu novadā ieradīsies Kultūras ministrs Ints Dālderis. Dienas pirmajā pusē plānota tikšanās ar Preiļu novada domes vadību un domes deputātiem, lai apspriestu jautājumus par Preiļu novada kultūras iestāžu darbību un to nākotnes attīstības redzējumu. Lai uz vietas iepazītos ar iestāžu darbu, ministrs apmeklēs Preiļu novada Mūzikas un mākslas skolu, Preiļu novada kultūras centru, Preiļu novada Galveno bibliotēku, Preiļu Vēstures un lietišķās mākslas muzeju un Preiļu parka kapelu. 


No plkst. 15.00 līdz plkst. 16.30 kultūras ministrs piedalīsies Preiļu Vēstures un lietišķās mākslas muzeja un Preiļu novada kultūras centra organizētajos pasākumos – tēlniecības plenēra „Leģenda” noslēgumā un koka skulptūru prezentācijā, Mākslas plenēra „Preiļi. Rudens 2009”noslēgumā un mākslinieka Jāzepa Pīgožņa jubilejas izstādes atklāšanā.


Vizītes noslēgumā – plkst. 16.30 – Preiļu novada Galvenajā bibliotēkā kultūras ministram plānota tikšanās ar kultūras iestāžu vadītājiem, kultūras sfēras darbiniekiem, pašdarbības kolektīvu vadītājiem un visiem interesentiem, lai pārrunātu Preiļu novadam un visai Latgalei svarīgus kultūras dzīves jautājumus.


Ministra vizītes mērķis ir kopīgu diskusiju ceļā rast risinājumus kultūras vērtību attīstībā, jaunu darba formu ieviešanā kultūras darbā un kultūras mantojuma saglabāšanā Latgalē.


Maija Paegle,
Preiļu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 30.10.2009.