Noslēgušās pirmās divas kārtas Preiļu novada atklātajā čempionātā galda tenisā

28.10.2009.

Pirmajā kārtā uzvar Jurijs Šmagra

Preiļu novada atklātā čempionātā galda tenisā pirmajā kārtā piedalījās 31 dalībnieks. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Daugavpils pārstāvis Jurijs Šmagra. Viņš apsteidza daugavpilieti Jāni Bikuļču un veterānu no Jēkabpils Albertu Veiguru. Sešiniekā iekļuva arī preilietis Viktors Martinovs, kurš palika ceturtais. Piekto vietu izcīnīja jēkabpilietis Andris Krūmiņš, bet sestais palika preilietis Voldemārs Limanis.

Otrajā kārtā triumfē Emīls Lutinskis

Čempionāta otrajā kārtā piedalījās 35 dalībnieki no vairākām Latvijas pilsētām. Sacensībās pārliecinoši triumfēja 14 gadus vecais preilietis Emīls Lutinskis, kurš nezaudēja nevienu spēli. Otrais palika Aksels Ambergs no Rīgas, bet trešo godalgu ieguva daugavpilietis Jurijs Šmagra. Sešiniekā iekļuva arī Andris Krūmiņš, Edgars Pikšteins un preilietis Viktors Martinovs.

Nākamā un pēdējā šī turnīra kārta norisināsies 14. novembrī Preiļu BJSS sporta zālē. Sacensību sākums plkst. 10.00.