31. oktobrī sezonas noslēgums Raiņa muzejā „Jasmuiža”!

31.10.2009.


31. oktobrī Raiņa muzejā „Jasmuiža” noslēdzas 45. sezona. Tāpēc vēlamies aicināt visus tos, kuri vēlas šogad vēl pēdējo reizi paciemoties rudenīgajā Jasmuižā, plkst. 11.30 piedalīties īpašā pasākumā – programmā „Rainis un latgaliešu folklora, latgaliešu valoda”.


Programmas gaitā būs iespējams klausīties un dziedāt Raiņa pierakstītās latgaliešu kāzu apdziedāšanās dziesmas, lasīt Raiņa jaunības posma dienasgrāmatas un vēstules, kurās izmantoti latgaliešu vārdi un teicieni, kā arī minēt latgaliešu mīklas. Tie, kuri vēlēsies, varēs izmēģināt rakstīt ar tinti un spalvu.


Ja muzejā gribēsiet uzkavēties ilgāk, varēsiet noskatīties uzveduma „Kōzys Jōsmuižā” video ierakstu (J. Kursītes scenārijs, Jasmuižas amatieru teātris; 2005. gads; operators J. Zarāns).


Jasmuižā būs apskatāmas ekspozīcijas par Raiņa jaunības gadiem un Latgales keramika, kā arī foto un video izstāde par muzeja vēsturi.


Ieeja pasākumā – labs garastāvoklis un vēlme darboties. Protams, priecāsimies, ja ziedosiet muzejam.


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties līdz 30. oktobrim pa tel. 29487589; 65329313 (Solvita Brūvere) vai e-pastu: solemia@inbox.lv; jasmuiza@rtmm.lv 


 


 

Pēdējās izmaiņas: 31.10.2009.