<font color=red>Latgalē nopietni traucējumi elektroapgādē</font>

14.10.2009.


AS “Latvenergo” brīdina iedzīvotājus, – vētras laikā netuvoties elektropārvades un sadales līnijām un citām elektroietaisēm, būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem pie elektrolīnijām, kuras atrodas mežu malās un stigās vai lielu koku tuvumā. Stiprā vēja ietekmē koki šajās vietās var lūzt un gāzties, iekaroties līnijās radīt bīstamas situācijas un apdraudēt cilvēku dzīvību.


Šādos gadījumos, līdz brīdim, kamēr uz bojājuma vietas lokalizēšanu ierodas operatīvā izbraukuma brigāde, šī elektroietaise ir ļoti bīstama iedzīvotājiem. Pieskaroties strāvu vadošām daļām, var gūt smagas traumas, kuru sekas nav paredzamas. Pamanot zemē nokritušus vadus, nekādā gadījumā tiem netuvoties, brīdināt apkārtējos un ziņot AS „Latvenergo”.


Ņemot vērā sinoptiķu prognozes, ka vējš pakāpeniski pierims 15.oktobra naktī, AS „Latvenergo” aicina iedzīvotājus ievērot maksimālus drošības un piesardzības pasākumus, kā arī brīdināt bērnus par bojātu elektroietaišu bīstamību.


ATGĀDINĀM: REDZOT ZEMĒ GUĻOŠU LĪNIJAS VADU VAI UZ LĪNIJAS UZKRITUŠU KOKU, NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NETUVOJIETIES TAM UN NEĻAUJIET TO DARĪT ARĪ CITIEM!


LŪDZAM PAR TO ZIŅOT POLICIJAI VAI UZ AS „LATVENERGO” KLIENTU SERVISA E-PASTU: KLIENTU.SERVISS@LATVENERGO.LV VAI ARĪ VALSTS UGUNSDZĒSĪBAS UN GLĀBŠANAS DIENESTAM.


Andris Siksnis, AS “Latvenergo”
Ārējās komunikācijas daļas vadītājs
Tālr.: 67728811; 29286350


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.