Faniem būs iespēja tikties ar Preiļu Rozā krāsas kori

10.10.2009.

Karūna sadarbībā ar digitālās satelīttelevīzijas operatoru VIASAT oktobrī organizē fanu tikšanos ar TV3 šova Koru Kari2 dalībniekiem Latvijas reģionos. Trešā no tām notiks jau š. g. 10.oktobrī Preiļos plkst. 18.00 Kultūras namā, kur atbalstītājiem būs iespēja tikties ar dziedātājas Ilonas Bageles vadīto Rozā Ziedu kori.


Šīs tikšanās būs lieliska iespēja koru faniem atbalstīt savus favorītus, vakara gaitā piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, laimējot ielūgumus uz pašu šova tiešraidi Rīgā, 25 kg gardās Karūna šokolādes un VIASAT veicināšanas balvas. Turklāt būs iespējams saņemt autogrāfus un uzdziedāt kopā ar šova dalībniekiem. Interesenti varēs arī nodot īpašus video sveicienus, kurus varēs aplūkot interneta portālā www.tv3.lv Koru Kari2 sadaļā, bet dažus sveicienus – arī televīzijas ekrānos.


Pasākumā piedalīsies Preiļu rozā kora zvaigzne Ilona Bagele, kormeistars Artūrs Mangulis un režisore un horeogrāfe Linda Mangule. Artūrs Mangulis ir vokāla pedagogs savā studijā, kā arī vada atraktīvās mūzikas apvienību ‘BUČČČA’, kura muzicē uz netradicionāliem instrumentiem: glāzēm, pudelēm, kāju klavierēm u.c. Savukārt Linda Mangule māca kora dalībniekiem dejot, veido priekšnesumu, kā arī veic stilista, sagādnieka un šuvējas pienākumus. Ikdienā vada savu deju studiju – austrumu dejas un netradicionālās dejas.


Aigars Siliņš, Kraft Foods biznesa vadītājs Latvijā: „Mums ir patiess prieks organizēt koru tikšanos ar viņu atbalstītājiem Latvijas reģionos, dodot iespēju iepazīt vienam otru tuvāk un saņemt uzmundrinājumus, kas ir ļoti nepieciešami visiem dziedātājiem. Lai sniegtu vēl vairāk enerģijas un spēka gan koru dalībniekiem, gan viņu atbalstītājiem, šajā dziedāšanas maratonā lieliski noderēs Karūna gardā šokolāde.”


Valts Ermansons, VIASAT Latvija vadītājs: ”Esam gandarīti par izveidojušos sadarbību, kas dod iespēju faniem sastapt un iepazīt savus favorītus klātienē. Tā ir unikāla iespēja padarīt šova dalībniekus vēl tuvākus iedzīvotājiem visā Latvijā, kas entuziastiski viņus atbalsta pie TV ekrāniem. Turklāt klātbūtnē visos Latvijas reģionos iet roku rokā ar mūsu kompānijas solījumu – nodrošināt digitālās satelīttelevīzijas pieejamību visā Latvijā.”


Kā saka kora vadītāja Ilona Bagele, „vislabāk var sazināties un veidot attiecības ar saviem atbalstītājiem tikai tiešā kontaktā, nevis caur televizora ekrānu. Protams, mēs prezentējam Preiļus, bet jūtam to, ka aiz mums stāv visa Latgale; tā ir liela atbildība, jo mums ir jāparāda sava īpašā identitāte.”


Pateicoties Karūna un VIASAT sadarbībai, fani arī citās pilsētās Latvijā aicināti atbalstīt savu kori tikšanās reizēs. Nākamā fanu tikšanās notiks 12.oktobrī Cēsīs ar Ingu Ulmani un Cēsu baltās krāsas kori, 13.oktobrī Jelgavā ar Jelgavas tirkizzilās krāsas kori un ekstravaganto Žoržu Siksnu, kā arī 15.oktobrī Liepājā ar Andri Ērgli un Liepājas violetās krāsas kori.


Ik svētdienu plkst. 20.00 Latvija aiztur elpu TV3 dziedāšanas šova Koru Kari 2 kaislībām. Dalībnieki ar skanīgiem, krāšņiem un patiesi aizraujošiem priekšnesumiem cīnās par 15 000 eiro lielu balvu, ko uzvarējušais koris dāvās labdarības mērķim, kas pilsētai un tās iedzīvotājiem ir būtisks.


Par Karūna
Šokolādi Karūna ražo kompānija Kraft Foods – otrs lielākais pārtikas ražotājs pasaulē. Karūna šokolāde Latvijas patērētājiem tiek piedāvāta kopš 1996.gada. Latvijas tirgū ir pieejamas 21 veida šokolādes ar Karūna un Karališkas zīmoliem.


Par VIASAT
VIASAT ir daļa no Modern Times Group MTG AB – lielākās mediju grupas Skandināvijā un Baltijas reģionā. MTG AB grupā ietilpst arī tādas Latvijā pazīstamas kompānijas kā TV3, 3+ un Star FM. VIASAT sasniedz apmēram 125 milj. cilvēku 29  valstīs ar bezmaksas TV kanāliem Čehijā, Ungārijā, Slovēnijā, Bulgārijā, Maķedonijā un Ganā, kā arī Ukrainā, un maksas kanāliem centrālajā un Austrumeiropā, kā arī ASV. MTG grupa ir lielākais akcionārs Krievijas neatkarīgajā TV grupā CTC Media.

Pēdējās izmaiņas: 10.10.2009.