Bite Latvija konsultanti reģionos

08.10.2009.

Ko darīt, ja jūsu pilsētā nav Bite Latvija salona? Ir jāmeklē Bites konsultants! No šī gada septembra Bite Latvija piedāvā unikālu pakalpojumu – Bites tirdzniecības pārstāvju pieejamību pilsētās un teritorijās, kur šobrīd nav pieejams Bites klientu salons. Šis jaunais pakalpojums nodrošinās iespēju saņemt Bites pakalpojumus un personīgu attieksmi pret klientu arī šajās teritorijās.


„Lai arī šobrīd, attīstoties interneta pieejamībai, arī Latvijas reģionos arvien pieaug interneta un netiešo pakalpojumu pieaugums, tomēr īpaši ārpus Rīgas cilvēkiem joprojām ir svarīga cilvēciskā saskarsme. Tā kā ne katrā pilsētā un lauku teritorijas centrā varam nodrošināt Bites klientu apkalpošanas salona esamību, bet mēs vēlamies uzturēt saikni ar reģionos dzīvojošajiem cilvēkiem, pašlaik algojam Bites vēstnešus reģionos, kas var palīdzēt gan esošajiem, gan topošajiem klientiem, sniedzot atbildes uz jebkādiem jautājumiem, kā arī piedāvājot visus Bites pakalpojumus un produktus,” skaidro Bite Latvija klientu apkalpošanas nodaļas direktore Zita Zilgalve.


Pašlaik Bites tirdzniecības pārstāvji jau aktīvi darbojas Preiļos, Skrundā un Aizputē, bet jau tuvākajā laikā šo pakalpojumu ir plānots paplašināt uz vairākām citām pilsētām Latvijas reģionos, kā nākamās ir plānotas Krāslava, Sigulda, Gulbene un Dobele. Bite aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties pakalpojuma attīstībā, ziņojot uz konsultants@bite.lv par apdzīvotajām vietām, kurās būtu nepieciešams nodrošināt Bites tirdzniecības pārstāvju darbību. Bite apņemas izvērtēt klientu iesūtītās vēlmes un veidot šī pakalpojuma pieejamību tajos reģionos, kuru iedzīvotāji būs izteikuši lielāko interesi to saņemt.


Bite Latvija pārdošanas direktors Kaspars Buls norāda: „Mums ir svarīgi, lai visiem klientiem it visā Latvijas teritorijā būtu pieejami mūsu pakalpojumi. Tā kā arvien vairāk cilvēku izvēlas pārnākt uz Biti, tad, lai apmierinātu mūsu klientu nepieciešamības, mēs attīstām arvien jaunus pārdošanas iespēju risinājumus. Jau no mirkļa, kad Bite ienāca Latvijas tirgū, mēs esam bijuši celmlauži, piedāvājot saviem klientiem zemākas cenas un plašākas iespējas, tādēļ arī šobrīd esam aizsākuši divus unikālus pakalpojumus, nodrošinot Bites tirdzniecības pārstāvjus reģionos, kas izplata pakalpojumus un mūsu piedāvātos produktus – pieslēgumu, priekšapmaksas kartes, mobilo internetu un tālruņus reģionālajās pilsētās, kā arī piedāvājot tiešo piegādi”.


Bite, rūpējoties par klientu labsajūtu rajonos, ir ieviesusi ne tikai tirdzniecības pārstāvjus, bet arī visā Latvijā piedāvā klientiem, kas izlēmuši pārnest savus tālruņa numurus, bezmaksas tiešo piegādi. Numuru pārnešanu uz Bites tīklu var veikt vai nu zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80001601, vai arī ierodoties jebkurā sev tuvākajā Klientu apkalpošanas salonā. Numuru pārnešana tiek veikta 10 dienu laikā un ir bez maksas. 
 
Par kompāniju:


Bite Latvija ir vienīgais pasaulē vadošā mobilo telekomunikāciju uzņēmuma Vodafone partneris Latvijā. Bite darbojas Latvijas tirgū kopš 2005. gada un sniedz daudzveidīgus mobilo komunikāciju pakalpojumus. Bite ir izveidojusi spēcīgu 3G tīklu lielākajās Latvijas pilsētās, pārējā Latvijas teritorijā nodrošinot 2G tīkla pārklājumu un tādējādi sniedzot lielisku iespēju izmantot ērtā un ātrā mobilā interneta priekšrocības un izbaudīt saziņas brīvību, kur nepieciešams.


Līga Mūrniece
Bite Latvija
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.