Latgalē novērš vēja brāzmu un lietus radītos postījumus elektroapgādē

05.10.2009.

AS “Latvenergo” meitasuzņēmuma AS “Sadales tīkls” Austrumu reģionā ir mobilizēti visi spēki, lai operatīvi novērstu svētdienas – pirmdienas vēja brāzmu un lietus radītos postījumus elektroapgādes sistēmā.


Svētdienas un pirmdienas vēja brāzmu, un spēcīgā ietus ietekmē Latgalē bez sprieguma bija palikuši 88 transformatoru punkti. Vēl pirmdienas rītā bija saņemtas ziņas par 630 bez elektrības palikušajiem klientiem. Dabas untumi svētdien skāra, galvenokārt, AS „Latvenergo” klientus Preiļu (241) un Ludzas (231) rajonos. Daugavpils rajonā bez elektrības bija 80, bet Rēzeknes rajonā 67 klienti. Taču, pirmdien dienas laikā bez elektrības palikušo skaitam pievienojās arī 243 klienti Krāslavas rajonā.


AS „Sadales tīkls” pēc iespējas operatīvākai traucējumu novēršanai piesaistījis 28 elektromontieru brigādes visā Latgalē. Pagājušo dienu vēja brāzmu un lietavu radītie bojājumi Latgalē skāra, galvenokārt, zemsprieguma līnijas. Lielāko daļu no šiem postījumiem AS „Sadales tīkls” darbiniekiem Latgalē izdevies novērst līdz pirmdienas vakaram. Ja piepildīsies labvēlīgā laika prognoze, tad pilnībā novērst dabas radītos elektroenerģijas atslēgumus Latvijas Austrumos izdosies novērst otrdien.BOJĀJUMU PIETEIKŠANAI LŪDZAM ZVANĪT UZ BEZMAKSAS TĀLRUNI 80200404

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.